Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladó farkas bagy esetleg...

Eladó farkas bagy esetleg farkaskennelek Magyarországon? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy apuval egy új nagyobb házba költözünk nagy udvarral. Igazából még nem teljesen biztos, de én szeretrk előre tervezni. Szóval megbrszéltük, jogyja sikerül vehetek egx fsrkaskölyköt mahamnak, mert annyira szereteü őket és mindenem odaadnám egy sajátért. Kerestem kenneleket meg eladó farkaskölyköket de nem találtam sehol. Nem tudtok valamit?

előre köszi!:)


2012. nov. 17. 08:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Öregem de retartált vagy -.-" .....

Hogy akartál te farkast tartani,mikor azzzal mennnek a hîrek hogy a farkas milyen védett állat...Ki a nagyképû?!?!?Én itt nagyképût nem látok,csak egy ostoba gyp-s kérdezõt!Téged kéne börtönbe zárni,mert vadállatot akarsz tartani te idióta.

2012. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Bazzeg, írtuk, hogy tilos, mire te közölted, hogy már meg is van, honnan veszed. Szerinted ebből azt szűrjük le, hogy megértetted, hogy tilos?
2012. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Farkas tartani nem lehet Magyarországon, meg kínzásnak tartom ezeket a teremtényeket bezárva tartani. Itt van néhány néhány Cesaros epizód, hátha érdekes számodra:


http://www.youtube.com/watch?v=Fw8G7dIOa7E&feature=relmfu


http://www.youtube.com/watch?v=Dlo_zCo4xfY&feature=relmfu

2012. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Az ember előbb utóbb felnő, te nem tudom mennyi idős vagy, de még növésben lehetsz:) Tényleg olvass már utána ennek a farkasdolognak!

A faterod meg a másik, eszem megáll...


Ha ennyire odavagy értük akkor tanulj, képezd magad, hogy egyszer MINT SZAKEMBER farkasokkal foglalkozhass!

De könyörgöm, ne vigyél haza ilyen vadállatot!

2012. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
Sajnos,igazi farkast nem vehetsz,ez igaz..Csehszlovák farkas kutya az ami-európai farkas-németjuhász "keverék"
2013. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos... Igen qrva kár hogy nem tud venni farkast ami megeszi a családjával együtt.....
2013. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Ne halgass rajuk! Menj ki Amerikaba, szerezz, kell engedely a farkas v.farkaskutyak tartasara, ha van szerezd meg :) en azt a hibat kovettem el, hogy nem mentunk, pedig ott volt a lehetoseg :(
2013. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen amerikába tényleg lehet. azóta több farkashibrid van lassan a menhelyeken mint kutya.... Ezek az állatok nem kutyák. Nem aranyos kis édibédi állatok.. ha hozzá akarsz nyúlni a kajájához akkor szó nélkül neked megy, ha elvennéd tőle a labdáját szintén.


Ha bezárod egy kennelbe(neki a kert is kennel) akkor kiássa magát, ha nem tudja kiásni akkor kimászik, ha nem tud kimászni kirágja magát.. ha nem tud sehogy sem kijutni akkor idővel sajátmagában tesz kárt..


Ezek az állatok nem lehetnek boldogok ember mellett. Vagyis de lehet nagy terület kell hozzá és rengeteg foglalkozás napi 6-8óra..

2013. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
jah és némi hozzáértés... ami bennetek szinte biztos nincs meg.
2013. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
jau, én meg hörcsög tenyésztő vónék. Veszek egy moukust.
2013. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!