Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladó farkas bagy esetleg...

Eladó farkas bagy esetleg farkaskennelek Magyarországon? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy apuval egy új nagyobb házba költözünk nagy udvarral. Igazából még nem teljesen biztos, de én szeretrk előre tervezni. Szóval megbrszéltük, jogyja sikerül vehetek egx fsrkaskölyköt mahamnak, mert annyira szereteü őket és mindenem odaadnám egy sajátért. Kerestem kenneleket meg eladó farkaskölyköket de nem találtam sehol. Nem tudtok valamit?

előre köszi!:)


2012. nov. 17. 08:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van három kutyád, nem lenne jobb legalább az egyiket elvinned apádhoz? Olcsó és hatékony megoldás! Anyád meg lehet örülne neki, ha kevesebb kutya lenne nála.
2012. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább egy nyelvtan könyvet szerezz be :D.

De figyelj tarts egy kaukázusit,és annak a rakoncátlanságát szorozd be 10 el....

Farkast nem tarthatsz.Még egy felnõtt is komoly engedélyekkel tarthat,pláne egy olyan írástudatlan kölök mint te.

2012. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok írástudatlan, csak telóról vagyok, érintős és kicsik a gomboj... De azért kössz a szép szavakat. Nem az a lényeg h unom asima kutyár, nam úgy kell azt érteni, hogyha valaki unja a macskát szerezzrn tigrist... Én akarok egy farkast és már meg is van hogy honnan lesz, de nem írom le mert rengeteg kikötést találna benne mindenki..
2012. nov. 17. 12:17
 14/36 anonim ***** válasza:
67%

Ha minden áron farkas küllemű kutyát akarsz, akkor a csehszlovák farkaskutyát ajánlom.

Kennelek: [link]

[link]

A fajta jelleméről meg olvassatok utána mindenképp!

2012. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom azt a farkast...De azt ugye tudod hogy ha nincs engedély,akkor pár milkós büntetés,vagy börtön....Amúgy ezt nem egy állatvédõkkel teli fórumon kéne irogatnod,mert még én is tudok fejbõl olyan magyarországi környezetvédõ szervezetet,akik simán felnyomnak hogy farkast tartasz.....Úgy hogy csak óvatosan.Dehát úgy is csak kamuzol -.-
2012. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Tudod milyen kerítés kell egy farkasnak? Menj el egy állatkertbe és nézd meg! Különben volt farkas-nincs farkas!
2012. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Tényleg, és azt tudod, hogy mivel és milyen gyakran kell etetni?
2012. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várom a híreket a híradóban. Majd ott látjuk egymást :D vagyis én téged :O
2012. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, elég magas bírságot szabnak ki ilyenért.
2012. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Jesszusom... Ilyen modortalan, elutasító, nagyképű flegma embereket.. Az ilyen viselkedést pszichiátereknek kellene tanulmányozni... Most komolyan..! Én nem kioktatáat, ellenségeskedést és bunkóságot kértem. Azt hittem, hogy lehet farkast tartani. Tévedtem, sajnálom! De azért elég lett vilna annyi, hogy ez nem lehetséges, nem pedig így belémkötni, mert valamit nem tudok. Nem is értem, hogy hogy fajulhatott ifáig ez a világ. Ilyen emberekkel még nem találkoztam.. Tisztelet a kivételnek..

De azért köszönöm!

2012. nov. 18. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!