Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladó farkas bagy esetleg...

Eladó farkas bagy esetleg farkaskennelek Magyarországon? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy apuval egy új nagyobb házba költözünk nagy udvarral. Igazából még nem teljesen biztos, de én szeretrk előre tervezni. Szóval megbrszéltük, jogyja sikerül vehetek egx fsrkaskölyköt mahamnak, mert annyira szereteü őket és mindenem odaadnám egy sajátért. Kerestem kenneleket meg eladó farkaskölyköket de nem találtam sehol. Nem tudtok valamit?

előre köszi!:)


2012. nov. 17. 08:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
En is akartam farkast. El is tudtam volna intezni, de meggondoltam magam. Most is szivesen tartanek csak belegondoltam hogy mennyivel szebb a szabadba mint egy udvaron. Csehszlovak farkaskutya mellett dontottem en is, utana erdeklodtem es meg azt se konnyu szerezni. Van kb 2tenyeszto magyarorszagon es nagyon megvalogatjak h kinek adnak kolyokot..meg persze nem is 2ft. Szoval 2-3honap mire meglesz ra valom de meg ez se garantalja h lesz mert azt majd a tenyeszto donti el h alkalmaa vagyok e ra..nemjatek a farkas ver...raadasul en mar 15eve aktivan foglalkozok nemetjuhaszokkal, sot nemreg 2nemetjuhasz-csehszlovak kebereket is kikepeztem, nekem szepen jottek porazon de mire a gazda is elerte ezt nemkis ido volt...ha egy pillanatra is elveszted a kontrollt onnantol vege...nekem porazon vezetes ugyan ment de tobbi feladattal meggyult a bjom..es ezek meg inkabb a nemetjuhasz anyjukra hasonlitanak jobban...kepzelhetsz egy farkast v csehszlovakot
2013. aug. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Jah es ezt nem szidasnak hanem tajekoztatasnak irtam mielott felre erted
2013. aug. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
6%

Farkas az farkas es nem kutya viszont inteligensebb tanulekonyabb mint a kutya az egy dolog h agrresszivabb es nagyobb terulet kell neki mint egy kutyanak de engedelyezett a tartasa tanyakon es kissebb falukban(nallunk)

Regebb meg nem volt mindenutt kutya de az ember ha eleg fiatalon fogadja orokbe a farkast akkor nagyon is szereretheto kedvenc

A nevelesere es a fegyelemre oda kell figyelni es meg 2 dolog nagyon fontos hogy ne felj tolle soha es tanisd meg arra h ki az ur

Ha jol neveled akkor ugy fog viselkedni mint ha o lenne a beta egy falkaban

Sok sikert a farkashoz

Esetleg kerdezz meg embereket akik tudjak az ottani torvenyeket a farkassa kapcsolatba

2014. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
0%
Itt egy eladó farkas: [link]
2015. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Itt van néha örökbefogadás [link] de kérlek ne tedd azt mint a többi: Háhh, milyen menő, van egy farkasom. Rendben? Így sem örülünk neki, hogy ilyen emberekhez kerülnek
2016. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Először nyelvtan könyvvel próbálkoznék, az nem támad meg éjszaka, és nem harapja el a torkod.
2018. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!