Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csinálnátok egy ilyen...

Ti mit csinálnátok egy ilyen hülye vénemberrel?

Figyelt kérdés

Amikor sétáltatom a kutyám(és célja is van az útnak) mindig egy bizonyos utcán kell elmennem, és az egyik háznál van egy vénember, aki idáig már mindenért belémkötött.

Egyszer azt mondta, hogy feljelent, mert cigiztem, amikor elmentem a háza előtt..!

Mostanában, amikor kutyát sétáltatok, és arra kell mennem(más út nincs) akkor pechemre, mindig kint van a kertben, és kerítés mögül pofázik, hogy feljelent, mert különösen veszélyes kutyám van (husky, akivel évek óta agilitizek, meg hobbi szinten dogdancingezek)

Egyszer kijött a kapu elé, amikor látta, hogy jövök, és azt mondta, hogyha mégegyszer meglát, akkor vasvillával átszúrja a kutyát, engem meg jól megver...

Ilyenkor ha jó kedvem van, körbe röhögöm, de ha rossz, akkor eléggé éles szócsatákba keveredünk.

Már azt is felajánlottam neki, hogy nézze meg közelről a kutyát, meg nézze meg, hogy milyen okos meg engedelmes, de azt mondta, hogyha odamerek menni, azt még megbánom.

Egyszer barátommal mentünk arra, és barátom meg is fenyegette, amikor szokás szerint kezdte a balhét, de hát, semmit se használt...

A kutyasuliba szoktunk ilyenkor mennni, és tényleg nincsen más út, de már elegem van az öregből is.

Nem félek tőle, meg attól se, hogy a kuytát bántaná, mert én már hazudtam neki azt, hogy bejelentettem a rendőrségen, hogy megfenyegetett, hogy megmérgezi a kutyát, és ha baja lesz, őt veszik elő.

Na, hát azóta mgrosszabb...

Ti mit csinálnátok, hogy leszereljétek végre?


2012. nov. 20. 09:52
1 2
 1/14 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem két lehetőséged van.


1. Fel sem veszed, amit mond.

2. Valóban feljelented a rendőrségen fenyegetésért.

2012. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívj rendőrt, ez életveszélyes fenyegetés. Muszáj lépniük, nagy dolgot nem csinálnak úgysem de hátha visszavesz ha személyesen látogatják meg.
2012. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem normális. Csak szóban erős. Ne foglalkozz vele. Nézz keresztül rajta.
2012. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Na, akkor erre találták ki a KAMERÁS MOBILT :)

2-3 alkalommal felveszed, amit az öreg mond és csinál, majd elbattyogsz a rendőrségre és fenyegetásért feljelented.

2012. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem leginkább unatkozik és még örül is neki ha szóba állsz vele. Ne foglalkozzál azzal amit mond hanem menyél tovább. Egyébként én minden nap arra járnék csak azért is.. Az ignorálás működni fog szerintem. A rendőrség macerás sok idő az öreg el megy kétszer otthonról mire kiérnek a zsaruk
2012. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is az a legkézenfekvőbb, hogy tudomást sem veszel róla, hagy óbégasson. Rá se nézz!


Valószínüleg hibás már az öreg és ezzel szórakoztatja magát.(Sajnos a faterom is ezt csinálta, agyvérzés után, hát bizony olyan dolgokat óbégatott időnként szerencsétlen arra járóknak, hogy szegény anyám nem győzött elnézést kérni..)

2012. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs neki valaki rokona ott hogy attól megkérdezd hogy ilyenkor mi van?

Szerintem is ott valami agyvérzés féle lehet a dologban, akkor van az hogy megváltozhat az ember akár kárára is.

Másokkal is ezt csinálja? Szomszédjait kérdezted már?

Mondott valami konkrétat hogy miért nem kedvel titeket?

Ha beteg akkor nem sok mit lehet vele csinálni, a rendőrséges dolog jó ötlet.

Kutya nélkül is beszól?

2012. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem unatkozik és enyhén dilis. Ne foglalkozz vele, tégy úgy, mintha ott sem lenne, szólj közben a kutyához, vagy csinálj úgy, mintha telefonálnál, szóval az a lényeg, hogy nézd levegőnek. Mondjon, amit akar, engedd el a füled mellett. Majd abbahagyja, ha látja, hogy nem tud hatni rád.
2012. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A többi kutyással is ezt csinálja, és akkor is szólt már be, amikor kutya nélkül voltam. de az leírtam a kérdésben.

amúgy, annak ellenére, hogy ilyen dilis, ránézésre teljesen aranyosan néz ki, szóval ha nem tudnám, hogy milyen akkor elsőre egy kedves bácsinak nézném.

Amúgy, én is sajnálom szerencsétlent, mert az unokái leszarják, a gyereke ha jól tudom külföldön él, évek óta nem is látta.

Én szivem szerint megpróbálkoznék vele összehaverkodni, de hát, erre ő nem ad esélyt, így csak marad a beszólogatás...ami tényleg frusztráló...

Feljelenteni nem akarom, mert végülis azon kívül, hogy magyaráz nem ártott nekem, azt én meg nem akarok ebből felesleges cécót magamnak se, meg végülis neki se.

lehet, hogy én vagyok túl puha, de hát ez van sajnos, nem tehetek róla. Amíg meg ilyen a viszonyunk addig marad az, hogy rátok hallgatva tojok a fejére.

Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 20. 13:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kíváncsi lennék hogy mit reagálna ha vinnél neki valami házi sütit és közben kikérdeznéd.

Valami olyat ami látványos és illatos.

Mert ha vissza utasítja akkor ott komoly bajok vannak :).

2012. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!