Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csinálnátok egy ilyen...

Ti mit csinálnátok egy ilyen hülye vénemberrel?

Figyelt kérdés

Amikor sétáltatom a kutyám(és célja is van az útnak) mindig egy bizonyos utcán kell elmennem, és az egyik háznál van egy vénember, aki idáig már mindenért belémkötött.

Egyszer azt mondta, hogy feljelent, mert cigiztem, amikor elmentem a háza előtt..!

Mostanában, amikor kutyát sétáltatok, és arra kell mennem(más út nincs) akkor pechemre, mindig kint van a kertben, és kerítés mögül pofázik, hogy feljelent, mert különösen veszélyes kutyám van (husky, akivel évek óta agilitizek, meg hobbi szinten dogdancingezek)

Egyszer kijött a kapu elé, amikor látta, hogy jövök, és azt mondta, hogyha mégegyszer meglát, akkor vasvillával átszúrja a kutyát, engem meg jól megver...

Ilyenkor ha jó kedvem van, körbe röhögöm, de ha rossz, akkor eléggé éles szócsatákba keveredünk.

Már azt is felajánlottam neki, hogy nézze meg közelről a kutyát, meg nézze meg, hogy milyen okos meg engedelmes, de azt mondta, hogyha odamerek menni, azt még megbánom.

Egyszer barátommal mentünk arra, és barátom meg is fenyegette, amikor szokás szerint kezdte a balhét, de hát, semmit se használt...

A kutyasuliba szoktunk ilyenkor mennni, és tényleg nincsen más út, de már elegem van az öregből is.

Nem félek tőle, meg attól se, hogy a kuytát bántaná, mert én már hazudtam neki azt, hogy bejelentettem a rendőrségen, hogy megfenyegetett, hogy megmérgezi a kutyát, és ha baja lesz, őt veszik elő.

Na, hát azóta mgrosszabb...

Ti mit csinálnátok, hogy leszereljétek végre?


2012. nov. 20. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló felvetése nagyon érdekes, lehet, hogy meg kéne próbálni, mert csak szeretethiánya van az a baja.
2012. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha ezerszázalékig, tuti biztosan tudnám, hogy a faszi nem tudja, hol lakok, akkor nem foglalkoznék a dologgal, hiszen otthon nem tehet kárt a kutyában, menet közben meg ott vagyok, tehát látom és meg tudom előzni a mérgezést.

Ha tudhatja, hol lakom, akkor megfenyegetném rendőrrel és erről hangfelvételt is készítenék, ahogyan arról is, ahogyan ő fenyeget. Ha továbbra is folytatja, ott helyben rendőrt hívnék, kutyakötelességük kijönni és intézkedni...ha csak figyelmeztetik is a pasit, már vissza venne magából...

2012. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

:D Ez a sütis nagyon jó, bár előre látom, hogy azt hinné, hogy megakarom mérgezniXD

Lehet, hogy kipróbálom;)

2012. nov. 20. 14:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha meg azt hiszi akkor mond neki hogy mutasson rá egyre és edd meg.
2012. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!