Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvertem a kutyámat. Ilyenkor...

Megvertem a kutyámat. Ilyenkor ti is nagyon rosszul érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Tegnap este történt. A két kerületet egy vonat választja el egymástól, de mi kb. 1 km-re voltunk a sínektől. Soha nem volt vele gond, mégis tegnap este kiszagolt egy állatot, és átrohant a síneken, a vonat előtt, a másik kerületbe. A nő fogta meg. Hiába futottam utána, kiabáltam, nem érdekelte. Majdnem elcsapta a vonat. Én meg megvertem, annyira mérges voltam, és megijedtem. Neki látszólag nincs semmi baja, nekem vérrög keletkezett az ujjamban. Annyira rosszul érzem magam, hogy azt nem tudom elmondani. De ha visszacsinálhatnám, akkor is kapna két pofont, mert jogos volt. Soha nem csinált ilyet, mindig is 100%-ig behívható volt.


Ti is ezt érzitek, amikor ilyen történik?


2012. nov. 22. 12:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
12 óra nem szándékosan lett 12 óra főleg, hogy párom hazaért volna hozzá és max 8 órát lett volna egyedül, de sajnos lerobbant a kocsija, így az anyukájáéknál aludt mivel az a város másik részén volt. :(
2012. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 szacsiga ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy elszalad, de némi kérlelés után legalább visszajön, vagy úgy kell "lasszóval", más gyalogosokkal levadászni...Első esetben örülök, hogy visszajött, második esetben viszont igenis, hogy leszidom miután elkaptam a frakkját. Mondjuk nekünk csak 1 ilyen eset volt, utána mindig visszajött, 2-3 HOZZÁM után :) sőt, azóta az útkereszteződésnél mondom neki, hogy VÁÁÁRJ és megáll a sarkon szaglászni és csak azután megyünk tovább, ha megnéztem, hogy nem jön kocsi :)
2012. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!