Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy győzzem meg a családot,...

Hogy győzzem meg a családot, h ez allatkinzas? Sablonos szöveg nem jött be.

Figyelt kérdés
Meg van kötve egy vezetőláncon, és nem hajlandók megcsinálni a kerítést, mert nagy és sok munka... Négy napja van csak nálunk. Képzeld magad a helyébe és társai szöveg nem jött be... Vagy visszaviszik a menhelyre. Micsináljak???????? Sajnálom szegény kutyát!!!! Ez allatkinzas, de nem jut el az agyig... HELP!!!!

2012. nov. 26. 22:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Azért a menhelyen szerintem nem lenne jobb neki, ki tudja, meddig maradna ott, talán nem is vinné el senki. Lehet, hogy ha megvennéd a kerítéshez való dolgok egy részét, meg lemérnéd, miből mennyi kell, szóval látnák rajtad, hogy komolyan gondolod és belevágtál, akkor segítenének, és beszállnának ők is a munkába, csak el kell kezdenie valakinek. Szóval szerintem elég csak elkezdeni, aztán úgyse hagynak ott gondolom egyedül, lányként vesződni vele.
2012. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
egyszerű. futtasd, vidd ki órákra sétálni, kutyafuttatóban játsz vele, engedd el, had fusson egy jót, sétálgass vele, játszon más kutyákkal, és mire hazaértek és megint rá kerül a lánc már aludni is fog mint a bunda
2012. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Mikor kimegyünk a telekre akkor persze elengedjük. Azaz első, h leszedjük a láncról. És ez is az utolsó dolog, h minden percet amit kint vagyunk, vagy kint vagyok szabadon tölthesse. Sétálni nem merem elvinni, mert ha véletlen kiszabadulna nehogy elszökjön. De úgy néz ki, h a sok veszekedés elindította a képzeletbeli lavinát, mert a párom elkezdett csinálni a kerítés mentén ilyen láthatatlan kerítést és így nem fog elszökni, de a teljes kert az övé.

Ideiglenes kerítésnek nem fog nekiállni, ismerem a párom. Tavasszal, ha lesz pénz akkor rendes sűrűn rakott fadeszkás erős kerítést csinálunk, mert a drágaságom elrágta a drótkerítést, nem tudom, h hogy csinálta, de sikerült ELRÁGNIA. :-OOO

2012. nov. 27. 18:08
 24/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs itt akkora gond mint te azt hiszed. Ha tényleg elengeditek amikor ott vagytok és mászkálhat,akkor ameddig a kerítés lekészül,a kutyus bőven kibírja. Ha meg nyüszít a láncon,az csak hiszti.

Az enyémek is láncon vannak ameddig nem érek haza,ugyancsak a kerítés hiánya miatt,de amint hazaérek az övék vagyok. Sétálunk is több órát hetente,te is vidd sétálni minél többet a blökit.

Persze a láncon tartás nem a legjobb megoldás,de vannak helyek ahol ennél sokkal rosszabbul tartják a kutyákat...

2012. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
és mielőtt megkapom a magamét a "hiszti" szóért,a fiatalabbik kutyám tényleg hisztizik. ameddig az idősebb nyugodtan kivárja ameddig hazaérek,addig ő végighisztizi a napot...
2012. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ma mennénk a párommal sétálni, de egy 4 kutyás szomszéd azt mondta várjunk vele 1-2 hetet, mert a múltkor is kiszabadult, de nem szökött el. Szerinte ha sétáltatva lett volna elszökött volna, lehet el is tévedt volna. Szerintetek?
2012. nov. 28. 11:48
 27/29 anonim ***** válasza:
72%
Marhaság. A rendszeres séta általában megoldja a szökés problémáját, nem generálja.
2012. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
9%

Hát...nehéz kérdés ez a megoldós-generálós dolog. Régen volt egy roti-német juhász keverékem,és szinte minden nap sétáltam vele,mégis csak fél évet élt. Állandóan elszökött,(a séták ellenére) és a vége az lett,hogy megmérgezték... :/

Szóval szerintem kutyafüggő is a dolog...

2012. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Ma elvittem az erdőbe sétálni, mentünk kb 3 kilómétert. Elfáradhatott, mert nyugodt volt meg minden, szerintem el is aludt. És még sírni se sírt utánunk!
2012. nov. 28. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!