Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelés nem lehet ugye?...

Tüzelés nem lehet ugye? Sziasztok, azok válaszát várom elsősorban, akik jártak már így vagy tenyésztettek kutyát.

Figyelt kérdés
Bő egy hónapja befedeztettem az egyik vizsla szukánkat, egy másik kan vizslával. Látszik is hogy kezd nőni a pocija, meg telnek a cickói, de most pár napja észrevettem hogy a kanunk elkezdte kísérgetni, nyalogatja időnként a péráját és a pisijét. Mitől lehet ez? Lehet hogy olyan időszakba van a vemhessége hogy izgató lehet a kanok számára az illatanyag amit ereget? Nem tud vissza tüzelni ugye? Előe is köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 27. 06:56
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
20%

Little Red

egy jó párszor leírtam, hogy lehet fajtatiszta törzskönyv nélkül is. De a gyengébbek kedvéért még egyszer :-)

Kérlek szépen Little red van egy kutyám kiváló vérvonalból jelenleg is van nálam alom csupán csak 600 eurót fizettem a fedeztetésért . Csak azok lesznek letörzskönyvezve akik külföldre mennek. A többiek attól még nem keverékek ! Itthon ebből a vérvonalból nem adok el csak tk nélkül, és van aki vár erre a párosításra másfél éve ( a keverék kutyára )!!!


Ha hozol nekem menhelyi keveréket hidd el le lehet törzskönyveztetni amilyen fajtára éppen hasonlít. Attól még az a kutya a büdös életben nem lesz fajtatiszta hiába van neki törzskönyve.


Ezt jó pár éve valaki idióta elkezdte terjeszteni, hgy amelyiknek nincs törzskönyve az fajta jellegű keverék, hát elég baromság.

Érdekes Mksz kiállításon is van fajtatiszta tk nélküli kategória.

A rendőr kutyák sem mind keverékek és a vakvezető kutyákból is sok a fajtatiszta tk nélküli.

Anno mikor még volt B tk, elvitték tenyészszemlére és ha ott úgy vélték, hogy fajtatiszta kapott tk-et és lehetett vele tenyészteni, kiállításra járni stb... Hány ilyet találnál ha végignéznéd a törzskönyveket teljesen visszamenőleg amik már régen sehol sincsenek! Miről beszélünk???


De tudod mit, nyugodjatok meg minden kutya keverék hisz rengeteg fajtából alakultak, hogy mára ilyenek legyenek :-))))

2012. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem igazolható a származása, nem lehet megállapítani, hogy fajtatiszta, vagy egy jól sikerült keverék. Ez tény. Én sem keverékezem a TK nélküli kutyákat, de hogy nem támogatom a szaporodásukat, az hétszentség.
2012. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Legyél magadra büsze, h csak az alom felét tk-ztatod és ezzel trükközöl. Te se vagy tenyésztő, csak annak hiszed magad....
2012. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
13%

miért trükközök?

Azért mert közel 1 millióba van a kutyám + fedeztetés és nem vagyok hajlandó eladni hugyért szarért Magyarországra kölyköt törzskönyvvel?

Mi ebben a trükközés?

Annyira értesz hozzá, hogy az már fáj!

2012. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
23%

Nem mondtam, hogy Tenyésztő vagyok de minden kölykömre garanciát vállalok és beteg kutya nem került ki tőlem. Eddig minden eladott kölykömről mindent tudok !

Ingyen kozmetikázom őket életük végéig és mindenben segítek...Sőt még ha elutaznak sokan visszahozzák megőrizni hozzám és nem pénzért :-)

2012. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Miért is kéne sz@rért-hugyért adnod? Te magad írtad, h van olyan aki másfél éve erre vár. Te meg 6000 forinton szarr@góskodsz...

Akkor elhinném h tényleg ilyen vagy (1 millót költöttél a kutyára, ingyen adsz mindent, stb), ha nem lenne ez a tk dolog. Tényleg nem ér meg neked 6000 forintot h ne légy mocsok szaporító? Sajnállak....

2012. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
16%

na idefigyelj nem a 6 ezer forinton spórolok nem érdekel a pénz hanem hogy ne éljenek vissza a vérvonallal, amibe nem kevés pénzem van. Nincs Mo-on ez a vérvonal és nem is lesz hacsak valaki be nem hozza :-))))

Te engem ne szaporítózzál le kevés vagy te hozzá, menjél inkább kutyákat nyírni . Nincs munkád?

2012. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
0%
bocs rajtam kívül nincs másnak....
2012. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
11%

Talán azért mert 10-12 hetes kutyát nem szokás ivartalanítani? Annyi almom nincs csak ha magamnak akarok kiállításra megtartani. megtudnám számolni 10 ujjamon 20 év alatt hány almot hoztam le!

Te engem ne szaporítózzál le , túl sokat képzelsz és gondolsz magadról.... nagyon kevés vagy, közel nem tudsz semmit , csak az orcád túl nagy! ezt már egy jó páran megírták neked!

2012. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
65%
Mi az hogy 10-12 hetes kutyákat nem szokás ivartalanítani? Látszik mennyire tisztában vagy a dolgokkal. Ennyi idősen már nyugodtan lehet ivartalanítani.
2012. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!