Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelés nem lehet ugye?...

Tüzelés nem lehet ugye? Sziasztok, azok válaszát várom elsősorban, akik jártak már így vagy tenyésztettek kutyát.

Figyelt kérdés
Bő egy hónapja befedeztettem az egyik vizsla szukánkat, egy másik kan vizslával. Látszik is hogy kezd nőni a pocija, meg telnek a cickói, de most pár napja észrevettem hogy a kanunk elkezdte kísérgetni, nyalogatja időnként a péráját és a pisijét. Mitől lehet ez? Lehet hogy olyan időszakba van a vemhessége hogy izgató lehet a kanok számára az illatanyag amit ereget? Nem tud vissza tüzelni ugye? Előe is köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 27. 06:56
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló, köszönöm a normális hozzáállásod.:)

Kérdeztem az állatorvosunktól is dolgokat természetesen, nem teljesen hülyén vágtam bele és egyáltan nem a haszonért. A kérdésemet azért tettem föl, mert érdekelt mások véleménye is az állatorvoson kívül, hogy más tapasztalt-e már ilyet.

Köszönöm mindenkinek a választ, bár voltak olyan válaszok amiktől nem lettem okosabb és nem kerültem előrébb a témában.

2012. nov. 27. 21:55
 42/44 anonim ***** válasza:

Kedves Little Red,

Köszönöm kedves hozzászóló írásaidat szinte minden egyes hozzászólásod TÉGED MINŐSÍT!

Nem hiszem , hogy valaha is több kutyát fogsz menteni vagy támogatni mint én tettem! Ha nem vennéd észre általában saját magad járatod le .

Segítség helyett sok embert ócsárolsz és kioktatsz, ahelyett, hogy normálisan megválaszolnád a helyes kérdést!

Ilyen hozzáállással és megnyilvánulással soha nem leszel NAGY KUTYÁS...

Maradok továbbra is számodra Szaporító!!!

2012. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

SOHA NEM HOZTAM LE TK NÉLKÜLI ALMOKAT , nem tudom honnan veszed. Olvass csak vissza. Írtam, hogy 20 év alatt 3 kölyköt nem tk-eztettem le. NEM ALMOT!!! HANEM 3 DB KÖLYKÖT!!!

Utánam nem kell takarítanod esetleg magad után...

2012. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Azért töröltettem , hogy vedd észre magad és ne provokálj!

Hidd el rosszabbul jársz!

2012. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!