Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan kutyát amelyikkel...

Tudtok olyan kutyát amelyikkel viszonylag keveset kell foglalkozni?

Figyelt kérdés
Például kevesebb sétát igényel vagy a szőrével se kell sokat foglalkozni meg ilyesmik.

2012. dec. 1. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A basset hound szerintem is jó választásm ,mert én még nem láttam ismerősöm basiját úgy, hogy ne aludjon, pedi fiatal...ő tényleg egy nagy lustaság.(de lehe,t hogy csak ő ilyen)
2012. dec. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk franciánk van,az igaz h egyesek hajlamosak a betegségre,de elvileg ha tenyésztőtől veszed sokkal kevesebb az esélye.az h lustak...ez tenyleg inkább egyedfüggő,ezt előre nemlehet megmondani.hallottam olyan franciáról amelyik sokat alszik nagyon, de pl a miénk azert mozgekoby.du 5ig igaz alszij,amig mi dolgozunk,de utana estig csak pörög.en napi 2 2es fél órat sétalok vele hétközben,de ebben van labdazas is.attol 20 alatt teljesen elfárad :) szal egy franciat a jatékkal jol le lehet fárasztani ùgy h te ne fáradj el:) de a baset hound is jo valasztás,azok tényleg lusták átlagban :) rövid szőrről: nyar,nyar vége fele mindegyiknek rettenetesen fog hullani a szőre,télen viszont nem vészes.
2012. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a helyes írásért,meg szoknom kell ezt a telefont. Szal 20perc labdázás utan kiszokott dőlni. Illetve hétvégente mindig kimegyünk a ligetbe kb 3-4 órát,akkor szaladgál meg má kutyával játszik. Ezis jó mert a kutya fárad,te neked nem kell sokat mozognod vele .
2012. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bassethound.
2012. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!