Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neketek milyen kutyátok van?...

Neketek milyen kutyátok van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyust, de nincs elképzelésem, hogy milyet vegyek, csak annyit szeretnék, hogy nagy testű legyen.

Teljesen mindegy, hogy fajtatiszta vagy keverék, lehet tenyésztőtől vagy menhelyről.


Az lenne a kérésem, hogy akinek nagytestű kutyusa van, az töltsön fel kepfeltoltes.hu-ra róla egy képet és linkelje be ide, ill. írja le, hogy milyen fajta, vagy esetleg menhelyről származik-e. :)


Előre is köszönöm :)



2012. dec. 9. 11:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a képeket és a válaszokat. :)


A 7. válaszolónak:

Volt már nagy testű kutyám, szóval tudom, hogyan kell kutyát tartani. :) Csak arra voltam kíváncsi, hogy milyen kutyusok vannak (mármint kinézetre), de már kiválasztottam 1 kutyust a menhelyről és hamarosan el is megyek érte. :)

De azért válaszolok a kérdéseidre:

Napi 2-3 órám minimum, van amikor több is, a körülményektől függ. Nem akarok vele kiállításra járni, nem vagyok "híve" az ilyesmiknek.A sétát illetően, mint említettem kertes házban lakok, hatalmas udvarral, szóval ha nincs időm sétálni vinni, akkor is mozoghat amennyit akar.Az, hogy mennyi kutyával találkozik, nem csak rajtam múlik :) De faluban lakok és hát kevés ember kutyájához engedem oda a másikat is, mivel a legtöbb emberke nem fürdeti annyit amennyit kellene és sok kutyus bolhás is, és nem szeretném ha elkapna vmi nyavaját az én kutyusom is. :)

2012. dec. 9. 16:27
 12/12 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy mind két kutyus eszméletlen aranyos *-*

Köszönöm a képeket ^^

2012. dec. 9. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!