Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért törekednek arra az...

Miért törekednek arra az emberek, hogy beizonyítsák, a Pit nem a legerősebb kutyafajta?

Figyelt kérdés
Csak azt látom,hogy ócsárolják a fajtát,és hasonlítgatják más kutyákhoz(rendszerint nagysúlyúhoz),hogy ki lenne a nyertes,meg lenyomná e...undorító!Miért bizonygatják az emberek, hogy a Pit esélytelen egy nagytestűnél?Kit zavar az ,hogy sokan veszik a Pit Bull-okat? Miért szeretnének jobb viadorkutyát találni nála?

#erő #pitbull #kangal #viadorkutya
2012. dec. 16. 15:48
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ócsárolja a fajtát. Nem mindenki hasonlíthatja másik fajtához. A "kiazerősebb, melyikgyőzne" stílus pedig pelenkások játéka.

A "sokan veszik a Pit Bull-okat" pl engem egyáltalán nem zavar. És még sok mást sem.

2012. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
S az jó, ha nem mehet nő létedre idegen férfi a közeledbe?
2012. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Én szégyellném magam, ha a kutyám féltékeny lenne. Az azt jelentené, h valamit baromira elrontottam a kutyámmal kapcsolatban.


Az, meg h 5 méterre kikerülnek, nem jelent semmit.


És nem, nem vagyok féltékeny a pitekre, most is lehetne egy, nem kell. Nem kell mégegy kutya, majd később. Akkor se pit, se staff, se társai.


És nem, nem hiszem el azt sem, h a pit a világ legerősebb kutyája. Mert nem így van. A súlyhúzás kereken megy. Próbálná meg úgy elhúzni, h lenn van a földön a súly. Ott pusztulna meg.

2012. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb kutyánál erősebb egy rotit pl simán lever. De egy igaz kemány kau bármiylen kutyát lenyom. Nem vagyok elfogult egyik fajtával sem, de ez van.
2012. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
60%
A pitek azért a 4tonnát már igen ritkán húzzák el :) azok már inkább az ambullok.
2012. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

A hangsúly nem azon van,hogy mennyit húz el,a kérdés sem erről szól,a válaszod így teljesen fölösleges volt.


(a koromat nem találtad el,ha szeretnél találgathatsz még egy darabig )

2012. dec. 16. 21:11
 37/51 A kérdező kommentje:
csak egy huszonévesnek lehet Pitbull-ja ? :)
2012. dec. 16. 21:18
 38/51 anonim ***** válasza:
Nem, a volt házunk mostani lakójának is van egy pitbullja (72 éves), hárommal arrébb pedig a lakóknak egy rottija (meg egy azt hiszem csivava) az a családapa pedig 66 éves.
2012. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Azért lettél f@aszarcú,mert épp arról próbálsz meggyőzni,hogy nem a pit a legerősebb,pedig ha minden kommentemet elolvastad volna,akkor láttad volna hogy leírtam hogy tisztában vagoyk vele,hogy nem a legerősebb,se a roti,és azért,mert pont az az ember vagy,aki azok közé tartozik akikről a kérdés szól :) és azt is említettem hogy nem érdekel erősebb e a kangal,azt mondtam hogy nem esélytelen a pit :) ÉS végül,de nem utolsósorban:nem védem betegesen a fajtát, csak bemutatom egy másik oldalról,és nem arról amiről te látod :)
2012. dec. 16. 22:16
 40/51 kira kenzo ***** válasza:
39%
Sokan nem fogadják el a pitek erejét. De nem máshoz kell hasonlítani, hanem saját magához. A testfelépítése harmónikus tehát a fej nagysága a lábai hosszúsága a testének az arányai alapján lehet nézni. Erős, szívós kitartó, iszonyat fájdalomküszöbe van, ha elkezd valamit azt be is fejezi fürge, ez a vékonynak mondható testalkatából fakad, tehát egy igazi gyilkos. DE erre tenyésztették. Régen az argentin dog a bulldogok is viadorkutyák voltak. De ugyanakkor szeretetre méltóak, aranyosak, családcentrikusak, és igen, nagyon jó házőrzők. Nem ők a világ legerősebb kutyái, de felépítésileg, és tulajdonságai miatt nem máshoz hasonlítva erős.
2012. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!