Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért törekednek arra az...

Miért törekednek arra az emberek, hogy beizonyítsák, a Pit nem a legerősebb kutyafajta?

Figyelt kérdés
Csak azt látom,hogy ócsárolják a fajtát,és hasonlítgatják más kutyákhoz(rendszerint nagysúlyúhoz),hogy ki lenne a nyertes,meg lenyomná e...undorító!Miért bizonygatják az emberek, hogy a Pit esélytelen egy nagytestűnél?Kit zavar az ,hogy sokan veszik a Pit Bull-okat? Miért szeretnének jobb viadorkutyát találni nála?

#erő #pitbull #kangal #viadorkutya
2012. dec. 16. 15:48
1 2 3 4 5 6
 41/51 kira kenzo ***** válasza:
Kaukázusi, roti, németjuhász stb... Ha kettő azonos fajtájú kutyát összeeresztessz, nem ér fel a pitekhez. Két kaukázusi kb úgy harcolna mint 2 medve, persze azok is félelmetesek. De sajnos ez van. Vannak akik félnek tőle, mert jújj pit bull, vannak akik meg leszólják. Ez minden fajtánál van. Én például nem szeretem a yorkit, a csivavát,tehát a piciket, meg nem szeretem a nagytestűeket sem. Én a pitekbe lettem szerelmes, van is kettő, de nem nézem le akinek más fajta a kutyája. Nem mérlegelem, hogy hú azt lenyomná, mert minden kutya a maga fajtájában erős. Nem ő a legerősebb ez igaz. DE LEGERŐSEBB KUTYA NINCS. ÉS A ROTI SEM AZ. Túl széles a felye tehát ha torkon elkapná egy másik nem tudná kivédeni.
2012. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

„csak egy huszonévesnek lehet Pitbull-ja ? :)”


Akkor 30 éves vagy a kereszt neved T betűvel kezdődik?

2012. dec. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Kit érdekel melyik a legjobb? Simogassa mindenki azt amelyik a kedvence..Ki csau csaut, ki pit bullt, ki gepárdot, ki komodói varánuszt..
2012. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
48%
Miért bizonygatják állandóan a pitbullosok, meg az amstaffosok, hogy a pitnél meg az amstaffnál nincs jobb kutya? És egyéb kutyafajták tulajdonosai miért nem?
2012. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
58%
Elolvasva a kommenteket meg sem lepődök azon ,hogy jöttek a rém történeket is!! Ugyan könyörgöm, érdekes ha egy Pit-es kérdés van ott biztos ,hogy horror story is ,de ha ez egy NJ-os kérdés lenne akkor ott fel sem merülne a tény ,hogy az emberevő gyilkos, holott ha hiszitek ha nem engem harapott már meg németjuhász, de az nincs a hírekben és nem is kerülnek ki az utcán egy olyan kutyát!Ha elviszem sétálni az én kutyámat akkor kikerülnek minket és úgy néznek ránk mintha az előbb etettem volna meg a kutyámmal az édesanyját, mindez az ostoba szűklátás miatt!! Furcsa módon nem taknyos 15éves vagyok aki menőzik egy ilyen kutyával, rengeteget foglalkozom én is vele és az agresszió jelét sem mutatja emberek felé!!! Előbb talán személyes kontakt legyen egy Pitbullal és utána hasonlítgassuk és ócsároljuk! Igen is kiállok a fajta mellett, mert kezd dühíteni az ilyen hozzáállás! Soha ne felejtsük el ,hogy MINDEN NEVELÉS KÉRDÉSE!!
2012. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
utolsó!köszönöm a kommented ,örülök hogy más is látja amit én!utolsó előtti,lehet hogy azért van, mert akinek staffija vagy pit-je van,rájött,hogy annyira szerethető kutya,ezenfelül okos és ragaszkodó,hogy soha nem fog változni a véleménye,LEHET hogy tényleg e legjobb kutya egy ember mellé :) köze sincs a gyilkológéphez...
2012. dec. 19. 10:00
 47/51 anonim ***** válasza:
Azért több, mint egy törpepincsernek :)
2012. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
de ha belegondolunk, a kutya olyan lesz amilyenné tesszük :) pl az enyémre egy foxit uszítgattak, simán megharapna a kis dög, akkor az egy gyilkológép ? :D mellesleg,statiszikák is kimutatják, hogy egy németjuhász vagy egy roti, hamarabb támad emberre,nemhogy emberre, a GAZDÁJÁRA, mint egy pit,vagy egy staffi :) akkor, miért nem b@szogatják azokat!?
2012. dec. 19. 19:08
 49/51 anonim ***** válasza:
Mer? Mié kéne baszogatni őket? Majd ha a telepi 10-20 éves cigánygyerekek rotival meg staff-val fognak rohangálni majd akkor fogják azokat is cseszegetni.
2012. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése minden. Ugyan úgy lehet gyilkoló gép egy nj mint egy pit. Volt egy nj-om 3 éves korában rátámadt a gyerekemre ha nem vagyok ott szétszedi. Aztán a páromnak fordult és végül nekem. És ez mindig is így maradt mindig ő akart uralkodni. Vihettem én iskolába vagy akárhova. De van egy 9 éves pitem akinél egy percig nem volt kérdés ki a főnök. Soha még egy morgás sem volt rám vagy a gyerekekre. Egyedül a macskát nemszereti és ezt nem is tudtam kinevelni belőle. Ezért cicát nem tartok.
2014. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!