Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van igaza?

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ma éjjel valamikor a szomszéd 3 macskája bemászott a kertembe és szerintem halászni akartak a kerti tóból. Van két kutyám (egy németjuhászom és egy dobermannom) és ők elkapták és széttépték őket.

A szomszéd perzsamacskákat tenyészt és ez a 3 valahogy kiszökött tőle. Most be akar engem perelni és ki akarja fizettetni a macskái árát velem. Én nem vagyok hajlandó fizetni neki semmit, mivel ő a hibás, nem én.



2012. dec. 23. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Utálatos dolog ez. A mi kutyáink hány macskát fogtak már meg. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez jó de mi mikor kicsi volt az egyik hozzá szoktattuk a cicókhoz, velük nőtt fel és tessék, mintha semmit sem csináltunk volna. Az anyjától ezt örökölte. A másik menhelyről jött, ő nem ilyen megszállottan de megfogja a macskát ha úgy van. Van egy harmadik is amelyik nem fogja meg őket csak kergeti. De a miénket megtűrik. Csak az idegen macskákat nem. A szomszéd mindig azzal csesztet ha eltűnik az egyik kiscicájuk, hogy biztos azok a vad dögök ölték meg őket meg stb. Viszont mikor mi látjuk hogy az ő csodálatos, neveletlen kutyájuk akit állandóan vernek megfogja a macskát olyan nincs mert Lujzika nem csinál ilyet. Mindent össze vissza hazudnak, hogy látták ahogy kergeti meg ilyenek. Mostanában nem is volt nálunk "áldozat" egy cica szorult fel a fára de a kutyáknak adtam enni és addig leszedtem a cicát a fáról. Kérdező neked van igazad egy fillért ne adj a szomszédodnak az ő hibája, hogy átmentek a macskák. Miért fizetnél neki amikor a macsekok mentek át a te kertedbe és nem a kutyáid oda!?
2012. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

perelhet nyugodtan, emiatt nem kell fizetned egy garast sem. ha a kutyáid mentek volna át, akkor felelős lennél az esetért így nem.

arra viszont figyelj, hogy ha nagyon elborítja a bosszúvágy belekaphat esetleg másba is... (NAV és társai)

2012. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%
Hagyj pereljen, ha ezzel megnyugszik a lelke, hogy ezt biza elcseszte. Neked ebből nem lesz semmi problémád, hiszen az Ő macskái mentek át a TE kertedbe. Ráadásul még azok halászták a halakat a ti tavatokból...
2012. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Te voltál a hülye! Ha láttad h ott a macska mérnem zártad be a kutyákat??? Külömben, fizesd ki aztán ennyi! meg van oldva!
2013. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó...

éjjel történt az eset, hogy látta volna a kérdező a macskákat?

másik dolog: na, nehogy már a házőrző kutyákat bezárjuk éjjelre...

nincs bajom a macskákkal, sőt macskás vagyok, de itt a kérdezőnek volt igaza. A szomszéd felelőtlen volt, ennyi

2013. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!