Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nem lakásban tartott...

Egy nem lakásban tartott kutyát ilyenkor meg lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
Van nyárikonyhánk, de ott nincs szobai meleg. És ott se lehet egész nap, mert nem szobatiszta. Közepesnél kicsit nagyobb kutyáról van szó.

2012. dec. 27. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki valamilyen száraz sampont. Mi, amikor hidegebb van, mindig azzal "fürdetünk". Csak rászórod a szőrére, belemasszírozod, majd jól kikeféled. Eleinte lehet, hogy nem fog tetszeni a kutyusnak, de hamar megszokja.
2012. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

A száraz samponnal nekem csak rossz tapasztalatom van. Beporoztam vele a többnyire fekete normál hosszúságú szőrrel rendelkező kutyámat, aztán kefélgettem még másnap is...NEM JÖTT KI BELŐLE RENDESEN.

Utána a DUnában való alapos úszás tett neki jót...az volt a vicc, hogy pont a Duna-szag miatt kapott szárazsampont :D

2012. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyáimban is benne marad a por, de az pár napon belül kijön a bundájából. Soha semmi probléma nem volt abból, h picit olyan maradt.
2012. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a száraz sampont, ha alapvetően tiszta a kutyám, ki van fésülve, akkor kellemes kamilla illatú lesz tőle.
2012. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!