Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajták vannak?

Milyen kutya fajták vannak?

Figyelt kérdés

Milyen kutya fajták vannak amik ilyenek?

-kb 40-60cm

-okos

-gyerek szerető

- lehet vele agility-zni

-frizbizni

gyerek vagyok szóval gyerek szerető kutyusokat szeretnék


köszi!



2012. dec. 28. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
azért is szeretnék valami juhász kutyát mert lesznek lovaink, és pár juhász kutyánál olvastam hogy a lovasoknak jó mert ott megy mellette meg minden és oltárira tetszenek a juhász kutyák.. az okosságuk miatt,a szépszégük miatt, tanulékonyak, és szeretnek mozogni
2013. jan. 13. 09:10
 52/62 anonim ***** válasza:

az csak tanitás kérdése. a ceaser milanba volt egy kutya aki juhász kutya volt mégis rátámadt a lovakra.... és teljesen megkergült.


járok kutya suliba van egy bordercolie. tökéletesen figyel a gazdájára, követi látszk hogy várja a juti falatot... csak tegnap pont rátámadt a kutyámra, mondta a hölgy hogy azért mert ha félelmet érez a kutyája akkor valamiért egyből támad...

2013. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Remélem tetszeni fog az ausztrál juhászkutya :)
2013. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

[link]


Leírás: Mókust több napon keresztül látták az utcán csavarogni, majd behozták hozzánk. Tüneményes, édes kislány, hízelgős, bújós gyönyörűség. Más kutyákkal remekül kijön.


Méret:

-- közepes/kicsi

Fajta:

-- keverék

Ivar:

-- szuka

Születési idő:

-- 2012-05-01

Megtalálás helye:

-- Nyergesújfalu

Menhelyre kerülés ideje:

-- 2013-01-01

Elvihető:

-- menhelyünkről, ivartalanítás után

(Felhívjuk figyelmeteket, hogy az adatok frissítése időt vesz igénybe, ezért kérjük mindenképpen érdeklődj telefonon keresztül, hogy a kutya a menhelyen van-e még!)


Ha örökbe szeretné fogadni a kutyust, hívjon minket a 06(30)235-2795-ös telefonszámon!

2013. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
nagyon cuki kutyus ^^ de hogy tudnék elmenni érte? Baranyai vagyok
2013. jan. 15. 18:56
 56/62 anonim ***** válasza:
ha sikerül anyudat meggyőzni róla, és felvenni a menhelyel a kapcsolatot akkor kérdezzétek meg őket hogy tudnának e benne segíteni. valahogy szoktak németekhez is kijutni tőlük kutyusok, szóval lehet tudnának benne segiteni
2013. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
de én baranyai vagyok... magyarorszáon O.O
2013. jan. 15. 20:33
 58/62 A kérdező kommentje:
még körbe nézek a menhelyen
2013. jan. 15. 20:37
 59/62 A kérdező kommentje:

[link]


Ő jobban tetszik ^^

2013. jan. 15. 20:39
 60/62 anonim ***** válasza:
láttam hogy baranya megyei vagy. csak arra akartam célozni hogyha németekhez kijutnak a kutyusok akkor ez nem hiszem hogy akadály lenne..
2013. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!