Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajták vannak?

Milyen kutya fajták vannak?

Figyelt kérdés

Milyen kutya fajták vannak amik ilyenek?

-kb 40-60cm

-okos

-gyerek szerető

- lehet vele agility-zni

-frizbizni

gyerek vagyok szóval gyerek szerető kutyusokat szeretnék


köszi!



2012. dec. 28. 13:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a bordernek brutál sok mozgás szükséges, különben rombolni fog és nem fogja jól érezni magát. Ha naponta nem tudsz minimum 3 órát rászánni, akkor a kutya és a saját érdekedben is mondj le erről a fajtáról.
2012. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
esetleg ha más menhelyről megtetszik azért vedd fel velük a kapcsolatot,,, csak mert a bogáncsból pl németekhez is szoktak kivinni kutyusokat
2012. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
Viccelsz??? Pécsen van a Misina Állatmenhely. [link] Itt nem mindig frissítik az oldalt, de van facebook oldaluk is. Pécs-Somogyba találod a menhelyet, és vannak kölyökkutyák is, mindenképpen nézzetek el ide Anyuddal. És fb-on megtalálod a Komlói Állatvédő egyesületet szintén, ahol rengeteg kutyusnak keresnek gazdát.
2012. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, félre olvastam amit írtál. De ha nem baranyait néztél ki, van néha arra is lehetőség, hogy elvigyék hozzád a választott kutyust. Sok sikert !
2012. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
Még az ausztrál juhászkutya is jó kicsi mint a border, nagy a mozgás igénye nekem nagyon tetszenek ők azok: [link] [link]
2012. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
már írtam a misina menhelynek több mint 400 kutyulijuk van szóval megyünk anyukámmal... majd
2012. dec. 29. 10:28
 37/62 anonim ***** válasza:

1. és 3.-k..Ez mos komoly? Border collie egy gyereknek??

Szerintem ő neked való: [link]

Vagy mit szólnál hozzá? : [link]

igaz kisebb mint amilyet szeretnél, de ő nagyon aranyos: [link] A vizsla okos fajta és ők gazdit keresnek: [link] , [link] különleges kutyus: [link]

2012. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valamelyik megtetszik akkor tudnak segíteni egy kicsit a kutya szállításában.De innentől csak rajtad áll... :) Olvastam, hogy menhelyről szeretnél örökbe fogadni.Remélem megtalálod a neked való kutyát.
2012. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
az a különleges kutyus nagyon tetszik
2012. dec. 29. 17:01
 40/62 anonim ***** válasza:
Az szerintem is nagyon szép, és tényleg különleges. :o
2012. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!