Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik, akiknek kutyájuk és...

Gazdik, akiknek kutyájuk és macskájuk is van és kint vannak a kertben, a cicátok hogy viseli a tüzijátékot?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Normális ember ilyenkor bezárja az állatot nem azon gondolkozik hogy hogyan bírja!
2012. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kutyák mindenféleképpen rosszul viselik a kint létet ilyenkor, de szerintem a macska sem örül neki. Ilyenkor kivételt kell tenni és hozzuk be a kedvenceket, mert még a végén problémák is lehetnek belőle. Persze ez függ attól is, hogy milyen a kutyus és macsek fajtája.
2012. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám dühösen ugat a durranások hallatán. Nem látszik rajta félelem. Előző kutyám is hasonlóan reagált. Nem igényeltek semmi extra gondoskodást. persze teljesen zárt udvarom van.
2012. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

2 macska van, mindkettő be van zárva

szerintünk ez természetes

2012. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem máskor is bent vannak, sajnos elég veszélyes egy macskának kint, elég beleolvasni a macskás részbe.

Egyébként itt bent az 5ből 3 elbújt, 2-őt nem érdekli a zaj.

2012. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na akkor az én mudim a kivétel, mert egyáltalán nem érdekli a durrogtatás. Biztos fajtája is válogatja, az enyémnek egyébként se nagyon van félelem érzete.
2012. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem a kutyám itt kuporog a lábamnál annyira fél, pedig már a tv-t is bekapcsoltam h közömbösítse a durrogást, a macskáim pedig a kamrában vannak, de nem félnek, mert nemrég voltam kint náluk és az ablakban alszanak...

sztem te is zárd be vhova az állatokat csak így lehetnek biztonságban!

2012. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kutya az ölemben van , a macska a függő ágyán alszik! ÍGY...A közelünkben lévő tüzijátékoknál amik nagyon lehet hallani kicsit megijednek
2012. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amíg macskám volt, addig az nyugodtan ült ilyenkor az ablakban, most hogy elhunyt szegénykém több mint egy éve már, nyáron lett kutya hozva, ő élvezi nagyon, még én se érdeklem annyira, mint az első tűzijátéka, neki tetszik, ez a lényeg (legalább neki, nekem nem annyira, mert én ilyenkor inkább aludnék, de a sok durrogtatástól nem tudok...
2013. jan. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidegen hagyja az egész a kutyákat és a macskát is.
2013. jan. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!