Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap este /szilveszter este...

Tegnap este /szilveszter este a kutyám megijedt és eltűnt? (Több lent)

Figyelt kérdés

Kezdem az elejénél ha nem gond.

Tegnap nővérem szilveszteri partit tartott a házba.(Nem hívott meg sok embert csak 5 oszt. társát)

Szó szerint kihasznált mert én takarítottam egyedül a házba míg ő semmit se csinált és azt ígérte kaphatunk palacsintát mert ugye én csináltam nekik a kaját.Mikor megjöttek akkor engem és a 2 tesómat beküldött hogy nem kaphatunk majd kaját és hogy majd bent tv-zünk és őket hagyjuk bulizni.Így is volt de előtte mondtam neki mert én nem értem rá hogy csukja be a kutyát mert fél a durrógásoktól. El is indult ...Hát nem csukta be és én ezt nem tudtam.Abban a tudatban voltam hogy becsukta a kutyát.Anya megjött 7 kor(este) a munkából és látta hogy a kutya nincs kint és ő is azt hitte hogy be van csukva a kutya.Anya se akarta zavarni őket azért mi 4-en bent tévéztünk.Anya mondta hogy megint kellene adni a kuyának sevenált(nyugtatót hogy ne legyen görcse mert epilepsziás egy korábbi mérgezésből)Este negyed 11 kor megyünk ki a kenneléhez hogy adjuk még neki egy kis szevelánt hogy ne görcsöljön be.. de nem volt ott.Akkor el is indultunk megkeresni de nem találtuk.Éjfél után 5 perce értünk haza.

....

Másnap reggel anya és a nővérem elindultak kutyát keresni.Nem találták. Elindult anya apával kuyát keresni ők aztán az egész erdőt bejárták(mert erdő szélén lakunk)de semmi.Délben elküldi anya nővéremet kutyát keresni biciklivel hogy keresse meg.Mentek vele a haverjai is.Találkoztak egy bácsival nővérem megadta neki a zámát hogyha látja akkor hívja fel.Rá fél órára hívja az úr hogy halotta a hírekben hogy Balástyán találtak egy kutyát olyat ami ilett a mi kutyán leírására.Nővérem felhívta apát és elmondta neki.Apa felhívta a rádiót és elkérte a számot.Felhívta és elmentek anyával a kutyáért vagy legalább is megnézni hogy ő e és ő is volt.

De megsérült.Teljesen a baj fölső combjától át a neviszervén a farkáing van egy nagy vágás.Valami durván elvágta .Vérzik(zett).Holnap visszük az állatorvoshoz reggel.Az lenne a kérdésem hogy mi lehet az ami látszódik ami kilóg mert olyan mintha a belei lógnának ki csak benne van egy zacskóba.Az a bele lehet?Ugye nem kell végleg elaltatni?


2013. jan. 1. 22:57
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 cm lóg már az is életveszélyes lehet. Irány az ügyelet.
2013. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Legalább egy állatvédő szervezetet hívj fel, ők biztos tudnak valakit sos-ben! Hogy lehet elnézni, hogy így szenved a kutyus???? Te örülnél, ha a hasad fel lenne hasítva, és másnap reggelig sakkoznának a szüleid? Tessék a nyakukra járni és hisztizni!!

A nővérednek meg kívánom, hogy kutyaként szülessen újjá, és folyton legyen szilveszter körülötte, durrogtassanak, ahogy kifér, hogy megtudja. Te Szerénke vagy, kihasznál, de a nővéred, már ne is haragudj, egy utolsó ordas kis pics@. Bulizni van esze! Anyátok helyében jól képen töröltem volna és szobafogság! A zsebpénzéből meg levonnám a kutya kezelési költségeit!

2013. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
56%

Azért remélem a nővérednek van lelkiismeret furdalása.

Meg remélem rendbe jön a kutya, majd írd meg holnap, hogy hogy van.


Egyes válaszolóknak meg nem kéne letámadni így: vigye ide meg oda ügyeletre, mert biztos van...tőlünk is a legközelebbi ügyelet 40kmre van, ha valaki még gyerek és busz nem jár, vigye el gyalog?

2013. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon remélem hogy rendbe jön.Én hiába sírtam anyáéknak de meg is értem őket hogy ilyenkor nem viszik már el a kutyát.Különben én nem tudom elvinni mert még csak 12 vagyok és a buszjáratokat se tudok meg semmi.Amugy ma hajnalban már megvolt a sebe és mikor apáék meghozták kimentem a kutyához és kiugrott a kocsiból persze óvatosan és futott is be.
2013. jan. 1. 23:37
 15/51 anonim válasza:
78%
Esetleg, ha tudnál képet küldeni! Amúgy spuri az állatorvoshoz!
2013. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Most nem tudok képet küldeni esetleg holnap.Most nem szeretném felkelteni.Egész este futott szegényke nem tudott aludni.Most békésen alszik.Amúgy erős szervezetű kutyus már 8 éves magyarvizsla szuka és 7 éve mérgezték.
2013. jan. 1. 23:43
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

:( Még ilyenkor is fut a szentem...

Remélem, sikerül meggyógyítani! Majd írd meg, mi volt a dokinál!

2013. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Megírom minden képp!
2013. jan. 1. 23:58
 19/51 anonim válasza:
96%

Kedves kérdező!

Nekem is van kutyám, és én is ebbe a városba élek. Csak annyit kellett volna tenned, hogy hogy fellapozod a Kisbíró nevű városi újságot, ahol részletesen le van írva az állatorvosi ügyelet:

dec. 22-26. Dr. Kunstár Pál +36 (30) 488 0267

dec. 29-jan. 1. Dr. Sikter András +36 (20) 936 4208

jan. 5-6. Dr. Dakó Zoltán +36 (70) 424 4455


Tessék picit gondolkodni...

Nagyon remélem, hogy a kutyád rendbe jön. Remélem tanultál az esetből, és nagyon fogsz vigyázni rá!

Üdv,

egy agaras gazdi

2013. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim válasza:
95%

Az agaras gazdi vagyok.

Nincs kifogás, az orvos házhoz megy, ha indokolt a következő

városok, településekre : Csengele, Pusztaszer, Kistelek, Ópusztaszer, Dóc, Balástya, Szatymaz, Sándorfalva. Az újság mindenkinek jár, ha meg épp nem találod, akkor interneten le lehet tölteni. Csak beírod a keresőbe. Lehet hogy offoltam, de ezt az infót nem tudtam magamba tartani.

2013. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!