Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap este /szilveszter este...

Tegnap este /szilveszter este a kutyám megijedt és eltűnt? (Több lent)

Figyelt kérdés

Kezdem az elejénél ha nem gond.

Tegnap nővérem szilveszteri partit tartott a házba.(Nem hívott meg sok embert csak 5 oszt. társát)

Szó szerint kihasznált mert én takarítottam egyedül a házba míg ő semmit se csinált és azt ígérte kaphatunk palacsintát mert ugye én csináltam nekik a kaját.Mikor megjöttek akkor engem és a 2 tesómat beküldött hogy nem kaphatunk majd kaját és hogy majd bent tv-zünk és őket hagyjuk bulizni.Így is volt de előtte mondtam neki mert én nem értem rá hogy csukja be a kutyát mert fél a durrógásoktól. El is indult ...Hát nem csukta be és én ezt nem tudtam.Abban a tudatban voltam hogy becsukta a kutyát.Anya megjött 7 kor(este) a munkából és látta hogy a kutya nincs kint és ő is azt hitte hogy be van csukva a kutya.Anya se akarta zavarni őket azért mi 4-en bent tévéztünk.Anya mondta hogy megint kellene adni a kuyának sevenált(nyugtatót hogy ne legyen görcse mert epilepsziás egy korábbi mérgezésből)Este negyed 11 kor megyünk ki a kenneléhez hogy adjuk még neki egy kis szevelánt hogy ne görcsöljön be.. de nem volt ott.Akkor el is indultunk megkeresni de nem találtuk.Éjfél után 5 perce értünk haza.

....

Másnap reggel anya és a nővérem elindultak kutyát keresni.Nem találták. Elindult anya apával kuyát keresni ők aztán az egész erdőt bejárták(mert erdő szélén lakunk)de semmi.Délben elküldi anya nővéremet kutyát keresni biciklivel hogy keresse meg.Mentek vele a haverjai is.Találkoztak egy bácsival nővérem megadta neki a zámát hogyha látja akkor hívja fel.Rá fél órára hívja az úr hogy halotta a hírekben hogy Balástyán találtak egy kutyát olyat ami ilett a mi kutyán leírására.Nővérem felhívta apát és elmondta neki.Apa felhívta a rádiót és elkérte a számot.Felhívta és elmentek anyával a kutyáért vagy legalább is megnézni hogy ő e és ő is volt.

De megsérült.Teljesen a baj fölső combjától át a neviszervén a farkáing van egy nagy vágás.Valami durván elvágta .Vérzik(zett).Holnap visszük az állatorvoshoz reggel.Az lenne a kérdésem hogy mi lehet az ami látszódik ami kilóg mert olyan mintha a belei lógnának ki csak benne van egy zacskóba.Az a bele lehet?Ugye nem kell végleg elaltatni?


2013. jan. 1. 22:57
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

mi nekünk is csak lent volt a kutya egyedül.(kazánházban)

szilveszterkor.

2013. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!