Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap este /szilveszter este...

Tegnap este /szilveszter este a kutyám megijedt és eltűnt? (Több lent)

Figyelt kérdés

Kezdem az elejénél ha nem gond.

Tegnap nővérem szilveszteri partit tartott a házba.(Nem hívott meg sok embert csak 5 oszt. társát)

Szó szerint kihasznált mert én takarítottam egyedül a házba míg ő semmit se csinált és azt ígérte kaphatunk palacsintát mert ugye én csináltam nekik a kaját.Mikor megjöttek akkor engem és a 2 tesómat beküldött hogy nem kaphatunk majd kaját és hogy majd bent tv-zünk és őket hagyjuk bulizni.Így is volt de előtte mondtam neki mert én nem értem rá hogy csukja be a kutyát mert fél a durrógásoktól. El is indult ...Hát nem csukta be és én ezt nem tudtam.Abban a tudatban voltam hogy becsukta a kutyát.Anya megjött 7 kor(este) a munkából és látta hogy a kutya nincs kint és ő is azt hitte hogy be van csukva a kutya.Anya se akarta zavarni őket azért mi 4-en bent tévéztünk.Anya mondta hogy megint kellene adni a kuyának sevenált(nyugtatót hogy ne legyen görcse mert epilepsziás egy korábbi mérgezésből)Este negyed 11 kor megyünk ki a kenneléhez hogy adjuk még neki egy kis szevelánt hogy ne görcsöljön be.. de nem volt ott.Akkor el is indultunk megkeresni de nem találtuk.Éjfél után 5 perce értünk haza.

....

Másnap reggel anya és a nővérem elindultak kutyát keresni.Nem találták. Elindult anya apával kuyát keresni ők aztán az egész erdőt bejárták(mert erdő szélén lakunk)de semmi.Délben elküldi anya nővéremet kutyát keresni biciklivel hogy keresse meg.Mentek vele a haverjai is.Találkoztak egy bácsival nővérem megadta neki a zámát hogyha látja akkor hívja fel.Rá fél órára hívja az úr hogy halotta a hírekben hogy Balástyán találtak egy kutyát olyat ami ilett a mi kutyán leírására.Nővérem felhívta apát és elmondta neki.Apa felhívta a rádiót és elkérte a számot.Felhívta és elmentek anyával a kutyáért vagy legalább is megnézni hogy ő e és ő is volt.

De megsérült.Teljesen a baj fölső combjától át a neviszervén a farkáing van egy nagy vágás.Valami durván elvágta .Vérzik(zett).Holnap visszük az állatorvoshoz reggel.Az lenne a kérdésem hogy mi lehet az ami látszódik ami kilóg mert olyan mintha a belei lógnának ki csak benne van egy zacskóba.Az a bele lehet?Ugye nem kell végleg elaltatni?


2013. jan. 1. 22:57
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már hogy ki hibája meg minden mert nem ezért írta ki a kérdést a kérdező!!!!Az a lényeg hogy meggyógyul a kutya!:))
2013. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meg fog gyógyulni! Vigyázzatok rá!
2013. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Igen kapott gallért!
2013. jan. 2. 16:14
 44/51 anonim ***** válasza:
Csak tud valamit az az orvos! :)
2013. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
41%
Az senkinek nem tűnt fel hogy a nővére is kereste? Kivette a részét amiből tudta, nyilván tenult az esetből szégyelli is magát. Nagyon ugy tűnik nekem hogy egy kamasz lányról van szó és bizony azok szoktak hibázni. Mindannyian követtünk és követünk is el hibákat az életünkben, ez az élet rendje. Vannak súlyosak és kevésbé súlyosak. DE ILYENKOR NEM AZ AZ EMBER FELADATA HOGY DEPRESSZIÓIG SŰLLYESSZE MAGÁT, SEM PEDIG AZ EMBEREK GYŰLÖLKÖDÉSE, UTÁLKOZÁSA. Aki hibázott az tanuljon belőle, a többieknek nincsen joguk elítélni hiszen mi magunk sem vagyunk vagy voltunk makulátlanok. Útmutatást, segítséget lehet sőt kell nyújtani. Példát lehetne venni pl. az agaras hozzászólótol. nem ítélkezett hanem azonnal segített. A többiek pedig akik egymás torkának, vagy akárkinek estek a témával kapcsolatban, szálljanak magukba.
2013. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 ratata ***** válasza:
jóvá tettétek hibátokat de sok energiát fizikai és szellemi értelemben is megspórolhatattok volna pénzről is nem beszélve.jobbulást a kutynak
2013. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat és egyebeket!

Nővérem még csak 15 éves.Én is tudom hogy minnyájunk hibálya ...Fő hogy semmi komoly baja nem lessz!

2013. jan. 2. 20:27
 48/51 anonim ***** válasza:
55%
MI a bánatért nem volt szilveszter este a kutya a lakásban?????
2013. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Mert van egy benti macskánk aki utálja a kutyákat egyszer találkoztak de úgy egymásnak estek hogy a kutya pofija csupa karmolás volt és nagyon vérzett.Meg egy mozgékony kutya nagyon ráadásul nem szobatiszta.Egyszer volt bent szilveszterkor mikor nem volt meg a macska de szétpisilt és szart mindent el is dőltőtte a karácsonyfát.
2013. jan. 2. 22:16
 50/51 anonim ***** válasza:
Fekhelye az előszobában, onnan sehova máshova (már minimális neveléssel el lehetett volna ezt érni), annyira azért nem lett volna nehéz. Az meg, hogy másnap takarítani kell, kevesebb gond lett volna mint így. De tudom, a felelősség manapság már luxus. (Hogy megnyugtassak mindenkit, nem csak a kérdezőnek szól, hanem az egész családnak!)
2013. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!