Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap este /szilveszter este...

Tegnap este /szilveszter este a kutyám megijedt és eltűnt? (Több lent)

Figyelt kérdés

Kezdem az elejénél ha nem gond.

Tegnap nővérem szilveszteri partit tartott a házba.(Nem hívott meg sok embert csak 5 oszt. társát)

Szó szerint kihasznált mert én takarítottam egyedül a házba míg ő semmit se csinált és azt ígérte kaphatunk palacsintát mert ugye én csináltam nekik a kaját.Mikor megjöttek akkor engem és a 2 tesómat beküldött hogy nem kaphatunk majd kaját és hogy majd bent tv-zünk és őket hagyjuk bulizni.Így is volt de előtte mondtam neki mert én nem értem rá hogy csukja be a kutyát mert fél a durrógásoktól. El is indult ...Hát nem csukta be és én ezt nem tudtam.Abban a tudatban voltam hogy becsukta a kutyát.Anya megjött 7 kor(este) a munkából és látta hogy a kutya nincs kint és ő is azt hitte hogy be van csukva a kutya.Anya se akarta zavarni őket azért mi 4-en bent tévéztünk.Anya mondta hogy megint kellene adni a kuyának sevenált(nyugtatót hogy ne legyen görcse mert epilepsziás egy korábbi mérgezésből)Este negyed 11 kor megyünk ki a kenneléhez hogy adjuk még neki egy kis szevelánt hogy ne görcsöljön be.. de nem volt ott.Akkor el is indultunk megkeresni de nem találtuk.Éjfél után 5 perce értünk haza.

....

Másnap reggel anya és a nővérem elindultak kutyát keresni.Nem találták. Elindult anya apával kuyát keresni ők aztán az egész erdőt bejárták(mert erdő szélén lakunk)de semmi.Délben elküldi anya nővéremet kutyát keresni biciklivel hogy keresse meg.Mentek vele a haverjai is.Találkoztak egy bácsival nővérem megadta neki a zámát hogyha látja akkor hívja fel.Rá fél órára hívja az úr hogy halotta a hírekben hogy Balástyán találtak egy kutyát olyat ami ilett a mi kutyán leírására.Nővérem felhívta apát és elmondta neki.Apa felhívta a rádiót és elkérte a számot.Felhívta és elmentek anyával a kutyáért vagy legalább is megnézni hogy ő e és ő is volt.

De megsérült.Teljesen a baj fölső combjától át a neviszervén a farkáing van egy nagy vágás.Valami durván elvágta .Vérzik(zett).Holnap visszük az állatorvoshoz reggel.Az lenne a kérdésem hogy mi lehet az ami látszódik ami kilóg mert olyan mintha a belei lógnának ki csak benne van egy zacskóba.Az a bele lehet?Ugye nem kell végleg elaltatni?


2013. jan. 1. 22:57
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
29%

egyet értek az utolsó előtti válaszolóval nem egy 12 éves gyereket kell okolni!

és én nagyon is szégyelném magam ha egy 12 éves gyereket hibáztatnék mert részben a nővére miatt elveszett a kutya!

és remélem mindenki olvassa az válaszomat akik hibáztatták!!!!!!!



de akkor legalább a kutyus rendbe jön :)

2013. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom te még sosem hallottál olyat, h ha "szétnyílós" a seb, akkor a kutyát ne mozgassák. Biztos ez neked valami nem evilági dolog....

Gondolod h a csípőműtött kutyák rohangálhatnak? Még lábra se állhatnak igazán....

2013. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
43%
Ne hasonlítsd ezt a kutyát a csípőműtöttekhez, mert azok járni se nagyon tudnak műtét után! Ez a kutyus viszont nyílt sebbel tegnap a kocsiból kiugorva szaladt. Nem egy a kettő, nagyon nem! Elvitték orvoshoz a kutyát, viszik minden nap, amíg szükséges. Mondd mi bajod? Miért kötözködsz?
2013. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Basszátok ki a nővéredet pár napra ,csak hogy tudja. Felelőtlen ostoba liba .
2013. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell átesni azért a ló túloldalára! 12 évesen már elég felelősségnek és észnek kellett volna a kérdezőbe szorulnia! És az meg nem egy nagy dolog, hogy kinyitja a lakás ajtót majd becsukja a kutya mögött! Egyetlen éjszakát kibírnak úgy, hogy a kutya a lakásban van. És én nem csak ezt a gyereket hibáztatom, hanem az egész családot!
2013. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
37-es válasz Little Rednek szól!
2013. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 ratata ***** válasza:
56%
little red a kutyámat csipődiszplaziával műtötték és saját lábán jött ki a műtőből és igenis kellett mozgatni hogy le ne gyengüljön a kutya sokszor érzi hogy meddig mehet el pláne ha fáj valamije az a lényeg hogy állatorvosi kezelést megkapja mert kis hazánkban már ez is nagy szó sok kutya betegség vagy baleset során nemhogy orvosi de még otthoni kezelést sem kap mert nincs rá pénz kell a gyereknek ájfónra akár hitelből is.itt tartunk sajnos
2013. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
25%
Little Red már állatorvosnak képzeli magát! Azt hiszi, hogy csak ő az, aki normálisan képes ellátni a kutyáját. Kötekedik egy 12 éves gyerekkel, ami nem túl nagy intelligenciára vall egy felnőtt embertől. Kellenek a tanácsok, a felvilágosítás, a segítség, de azért ez így nagyon durva! Jó lenne, ha az ilyen arrogáns emberek inkább magukba szállnának egy kicsit és nem egyből a billentyűket koptatnák!
2013. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
52%
Akik pedig sunyin pontozgatnak, inkább írjanak véleményt! Igazán érdekelne az álláspontjuk! :D
2013. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

ma 11:57

Remélem, kapott gallért a kutya, hogy legalább a varratszedésig ne nyalja szét a sebét?

2013. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!