Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban elhiszik egyesek,...

Valóban elhiszik egyesek, hogy itt Cesar Millan nyugodttá tette a kutyát? Inkább idegroncs, nem?

Figyelt kérdés
Leszögezem, hogy sok módszerét nagyon hasznosnak tartom, ért a kutyákhoz stb., de az kicsit vicces, hogy a csupa stressz, kifáradt állatra be akarja magyarázni, hogy nyugodt megadó. Ez a videó az: http://www.youtube.com/watch?v=IjLDQmgYd-s (Aki nem akarja végignézni, tekerjen 8:30-hoz) A tulajdonosok később továbbadtak a kutyán, nem működött a módszer. Az külön plusz, hogy a kutya az elején teljesen elkerülő magatartást tanúsít, ő kényszeríti bele az agresszióba.
2013. jan. 3. 13:12
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=Is_E0q1jsAE


Itt az elején még jobban látszik.

2013. jan. 3. 13:13
 2/38 anonim ***** válasza:
90%

Igazából Cesar Millan már kicsit át esett a ló túl oldalára. Már sok új részben nem látom azt amit eredetileg láttam benne. Egyre inkább csak a pénz körül forog az egész(minden ami sikeres és működik idővel a pénz uralja) Csinálja a kis műsorát Aztán haza megy a villájába ami azt se tudom hány ezer négyzetméteres telken van és foglalkzik a családjával meg a saját 10-20 kutyájával.


Amúgy nagyon sok marhaságot mond. A műsor az elején azért arról szolt hogy segítsen megérteni a kutyákat. Mostmár arról hogy Cesar a csoda doki hupsz megjavította a kutyát.. Már kb azt se látjuk hogy hogyan meg hogy mit csinál.. Jah és persze elmondja 10000szer hogy "orr, szem, fül" és a többit amit szokott :D

2013. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, teljesen jól látod. A "csoda doki" rengeteg marhaságot csinál és bár ezt nem szokás a tévében mutogatni, az általa "segített" kutyák nem javulnak meg! Mert még ha ő tudna is segíteni a kutyákon, a gazdákat nem tanítja meg. Teljesen fölösleges így bármit tenni, ha a gazdi ugyan úgy folytatja, ahogy eddig.

Most jöhetnek a nagy Millan fanok lepontozni!

2013. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

Húúúú, mit fogunk mi it kapni a CM fanoktól! :)


"Már kb azt se látjuk hogy hogyan meg hogy mit csinál.."


Én az elején se láttam hogyan csinálja. Illetve amit láttam, az csalódás volt számomra, mert az "Emberképzés kutyákhoz" c. videója alapján mást vártam. Ehhez képest kaptuk a varázslót, aki hupsz rendbehozza a kutyát. Ha nem megy a forgatás ideje alatt a rendbehozás akkor meg elviszi magához ki tudja mennyi időre és ha otthon sikerül akkor vagy visszaadja a gazdinak vagy ad helyette egy másik kutyát.


Ettől függetlenül nézem a műsorát mert érdekel.

2013. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

De jó végre ilyen válaszokat olvasni.:D:D Van igazság a Földön.:D

2013. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként az a szomorú, hogy igen, rengetegen még mindig nyálcsorgatva bámulják ezt a "félistent" és buzgón próbálják másolni.

Aztán üvöltözve nyomkorásszák a földre a kutyáikat... (Aminek semmi haszna. a kutya vagy magától veszi fel azt a pozíciót - fizikai behatás nélkül -, vagy b.szhatja a kedves gazda.)

Megjegyzem az is nagy gáz, hogy szinte mindenért a földre nyomják... kb. ez az egyetlen "büntetés" amit sokan ismernek.


Nem baj, hogy nem nagyon működik (max. az annyira szubmisszív kutyáknál, akiket sikerül teljesen összezavarni vele), de a Cesar Millann ezt mondta, tehát akkor így kell.


Én ezért vagyok mérges erre a p.rasztra.


Nem hogy csinálnának végre egy színvonalas, valóban hasznos műsort...


(a kérdezővel már beszélgettem erről, csak abban bízva, hogy más is olvassa írom le ide is a véleményem...)


De tényleg örülök, hogy végre nem az a felállás, hogy én ezt le merem írni, és 5-en esnek a torkomnak. Nekem is lehet karácsony.:D

2013. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%

Én Victori Stilwell - A póráz két végén című műsorát sokkal hasznosabbnak és gyakorlatiasabbnak találom. Bár az első évad után már nem néztem, mert mindig ugyan azt történt. Agresszív kutya, felugrálás, szeparációs szorongás, házba piszkítás, kajalopás...

De ennek ellenére sokat tanultam belőle az elején.

2013. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
58%

Nekem mindig is jobban bejött Victoria Stilwell. Humánusabb és mindig a problémának megfelelő kezelést csinál, nem pedig ugyanazt a módszert. És még csak nem is ér úgy a kutyákhoz, mint CM, akinél már alap ez. Kár, hogy soha nem hívták igazi pásztorkutyához, megnéztem volna hogy akkor is a lenyomásos módszert próbálja, mikor a kutya egyszerűen feldönti és rááll, hogy mit akar ez az idegen...


Victoria ráadásul a bőrszerkóiban elég jól is néz ki. :-D

2013. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
27%

ma 14:54


Na, ezt szinte egyszerre írtuk. :-)

2013. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
27%
Ja, én is bírom a domina szerkóit. :)
2013. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!