Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát lehet venni...

Milyen kutyát lehet venni panel házba hányszor kell levinni sétálni?

Figyelt kérdés

#kutyimutyik
2013. jan. 4. 12:38
1 2 3
 21/23 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én nagyon, de nagyon komolyan mondom, mindegy, hogy a gyerek, vagy szülő vagy-e, hogy először kutyával foglalkozó könyvet vegyetek a gyerekenek, és amikor legalább 2-t elolvastatok mindnyájan, akkor kezdjetek el kutyán gondolkodni. (A helyesírásodat nyilván tőled tanulta a gyerek. Tőle is borzalmas, na degy felnőttől...)
2013. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti válaszolót nem értem mi baja van az nem az én kérdésem és már megmondtam hogy szájon le rólam
2013. jan. 4. 17:30
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem angol bulldogom van panelben. Amíg kölyök volt sűrűn le kellett vinni sétálni a szobatisztaságra nevelés miatt. Nekem is hosszú szőrű szőnyegem van, én ragasztottam rá mázoló fóliát, az hajszálvékony és arra pont jó volt, hogy felfogja az esetleges pisi/kakit + a bútorok sarkaira is szereltem fel edzett gumit, hogy ne rágja meg. Ennek a kutyának felnőtt korára nincs nagy mozgás igénye, napi 2-3 séta teljesen elég, a becsinálással már nincs gond, akár 8-10 óráig is visszatartja, mert lent neki is jobb. Egyedül nevelem, tehát amíg dolgozom, addig egyedül van, el van, nem csinál semmi kártékonyat a lakásban, mondjuk a falat sűrűn kell törölni, mert ahogy megrázza magát szanaszét-repül a nyála. Nálam éjszakánként a folyosón alszik, mert iszonyatosan horkol, nem vicc, brutálisan, nem lehet vele mit kezdeni és olykor minden szemérem nélkül bődületeseket fingik. Utóbbiakat leszámítva imádom ezt a kutyát. Autóban is szeret utazni, melón kívül szinte mindenhova magammal viszem. Nagyon ajánlom ezt a fajtát, de előtte át kell gondolni rendesen, mert tényleg sok macera van vele, de ha ezeket tudod vállalni, akkor igazi kis házi kedvencet kapsz cserébe :)
2013. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!