Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull, Amstaff tulajdonosok...

Pitbull, Amstaff tulajdonosok fülvágás?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok illetve tanácsok érdekelnének hogy a kutya fülét amikor vágattátok mennyi ideig gyógyult pontosan? elő e fordult vérzés esetleg gennyesedés vagy bármi hasonló? hogyan értétek el hogy a kutya ne piszkálja? illetve hogy a varrat szedés után kellett e tartókötözés és ha igen az kb mennyi ideig?
2013. jan. 9. 10:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Én 3 hónaposan vágattam nem volt gond vele szépen be gyógyult:))Mi raktunk rá ilyen tölcsért igy nem tudta .vakarni.Varrat szedés után nem kellett semmit tenni gyógyult magától meg kentünk kék lukács krémmel, hogy a seb szépen gyógyuljon
2013. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%

utolsó vagyok van doki aki megcsinálja tudom:))

És vágasd nyugodtan mert ettől lesz meg a saját énje:)Olyan mintha dobinak nem lenne vágva elveszti a " hírnevét":)

Mielőbb annál jobb ez tény.Nekünk gondok voltak mert nem állt fel a kutya füle sokáig kellett kötni felfele

2013. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
3 hónap amaximum? ekkora butaságot ha nem ért hozzá vajon mért ir? :D 3 hónapos kortol vágják és még 7-85 hónaposan is meg csinálják ,csak akkor már nehezebben áll be :)
2013. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
na ide figyelj, én nem fogod veled vitázni, nem egy fülvágáson vagyok már túl. A kutya ahogy a nő a fülében a porc is erősödik, a cél, lehetőleg minél kevesebb kényelmetlenséget okozni a kiskutyának. egy gyengébb porc sokkal szebben és hamarabb gyógyul. Ha egy kiskutyának nem csinálják meg a műtétet 12 hetes koráig, akkor utána már nem tartom jónak.
2013. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18%

Na ide figyelj? :D nem értesz hozzá mért irsz butaságot ? :D

3 hónapos kortol vágja ha tetszik ez neked ha nem :D ha valmiröl nincs fogalmad meg tapasztalatod butaságot ne irj , nem kell félre vezetni a kérdezőt . Remélem ide figyeltél :D

2013. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
3%

Ja és elne felejtsetek le pontozni ti szakértők :D :D nyomjátok a nem volt hasznosat ha már nem értetek hozzá boszuljátok meg :D az okoskodás meg ez megy :D

De attol még bődületes nagy butaságokat irtok :D hajrá hajrá :D

2013. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14%
Mi nekünk is 3 hónapos kortól vágták a kutya fülét de volt akinek fél évesen és beállt:)
2013. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 robszen válasza:
14%

Én sem vágatnám ha lehetne sem,pedig akkora a füle,mint egy denevérnek :)

Ragasztással próbálkozom a fúlén belül....Hátha :)

2013. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azok a kutyák amiknek vágni szokás a fülét ne legyen már édi xdd
2023. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!