Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak akkor teszi azt amit...

Csak akkor teszi azt amit korek tole ha van nalam jutalomfalat?

Figyelt kérdés
Ez igy normalis?Mert szerintem akarhogy kene hallgasson ram

2013. jan. 9. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit nem hajlandó megtenni jutalomfalat nélkül?
2013. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat tulajdonkeppen semmit de a pacsit mindig az ulszot ahogy van kedve a gyereidet is ahogy van kedve(de altalaban idejon)
2013. jan. 9. 17:04
 3/10 compactegon ***** válasza:
határozottabban, mindig ugyanolyan hangsúllyal add ki a parancsot. ha nem csinálja ne hagyd neki, legyél te a főnök, ne a kutya. falat ide vagy oda.
2013. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

A behívás tekintélyelvű, az nem tanítás. Érdemes persze jutalomfalatot is használni, de alapvetően nem azért kell, hogy megcsinálja a kutya. Ha megtagadja a behívást, az az egyik legnagyobb szemtelenség, azért már ki kellene járnia egy büntetésnek.

A feladatoknál pedig próbáld azt, hogy csökkented a jutalomfalatot, csak minden 3. vagy 5. jó feladatért kap, a többiért szóban dicséred. És érd el, hogy megcsinálja, amit kérsz tőle. Szólj rá erélyesen, ha nem hajlandó betartani egy parancsot.

2013. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 compactegon ***** válasza:
igen, főleg mert most olvasom a másik kérdésed, hogy amstaff. ha nem vigyázol, pikkpakk a fejedre nő...
2013. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 compactegon ***** válasza:

megint máshol olvastam egy válaszodban, hogy 7 hónapos :D

ha most nem fogod meg rendesen (most kamaszodik), akkor nehezebb dolgod lesz vele a későbbiekben. neveld meg rendesen, ahogy minden kutyát kell.

2013. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2013. jan. 9. 17:26
 8/10 A kérdező kommentje:
De ha kint poraz nelkul van sehogy se jon visza azt hiszi kergetozunk ha elindulok fele
2013. jan. 9. 17:28
 9/10 compactegon ***** válasza:
én olyankor szóltam neki (egyszer!), ha nem jött otthagytam. hidd el, nem fog egyedül ott maradni. viszont ha látja rajtad, hogy hülyére vehet, akkor további problémákra számíthatsz. enyém két éves múlt, volt pár kemény hónapom, szóval csak ügyesen ;)
2013. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom megbrobalom
2013. jan. 9. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!