Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján válasszunk kiskutyát egy alomból?

Figyelt kérdés
Ma voltunk megnézni a leendő kiskutyámat. Második kutya lesz. De olyan nehéz választani, mind lerohant, mászott, ugrált, nagyon édik voltak. Kiválasztottam a két legnagyobbat, hogy majd azok közül választok ha el lehet hozni. Más különbséget nem igen láttam. Nem láttam hogy melyiknek lenne alacsony, közepes, vagy magas energiaszintje, vagy melyik falkavezér típus, ahogy Cesar Millan írja a könyveiben.

2013. jan. 9. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az amelyik odajön elméletnél sikeresen ki fogjátok választani a legdominánsabb kutyát.
2013. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elmondod a tenyésztőnek, hogy milyen kutyát szeretnél. Ő ismeri az almot, tud ajánlani neked valót.
2013. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Volhard-teszttel olyan személyiségűt választhatsz amilyet szeretnél. írd be a keresőbe és jól leírják a tesztet, nem is tart sok ideig.
2013. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, szerencsésen mindig kiválasztják a domináns kutyát (sokszor első kutyának), majd egy év múlva jönnek a kérdések a már elrontott és veszélyessé váló kutyáról, majd a menhellyel való fenyegetőzések... Mindez amiatt, hogy szaporítótól kell vásárolni, ahelyett, hogy egy szakértő tenyésztő véleménye lenne mérvadó és az ő alma.
2013. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!