Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit költesz kistestű...

Mennyit költesz kistestű kutyádra havonta?

Figyelt kérdés
Fajtáját, és korát is írd meg légyszi!

2013. jan. 10. 11:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a kozmit kihagytam: világ életemben én ápoltam a kutyáimat, szóval szinte ingyen van. :D
2013. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nekem 2 cane corsom van. Az egyik 2 éves a másik másfél éves. Most már eléggé lecsökkent a rájuk fordított pénz mert csak a kajájukra költök havi szinten, ami azt jelenti, hogy kb. 35-40 kg acana száraztáp azaz 40-50 ezer ft közötti összeg, attól függ van-e akció,honnan veszem stb. + csirkemell,de azt hetente max. kétszer kapnak az havonta kb 8-10 ezer ft + rizs (kb. 2-400 ft) + répa,fehér répa,karalábé,brokkoli mikor mi (1-2 ezer ft). Jutalomfalat pár száz ft. Van egy-egy nyakörvük és pórázuk, de az első félévükben ez havi kiadás volt, mert olyan gyorsan nőttek :D Orvoshoz csak az oltások miatt megyünk, de az csak évi egyszeri kiadás. Ja hát igen a játékok még szintén havi kiadáshoz tartoznak, mert elég rövid életűek, az kb 3-5 ezer ft. Nincsen kutyaágyuk, kanapéjuk van de az csak egyszeri kiadás volt. Mindent összevéve kb. 60 ezer ft megy el rájuk egy hónapban.
2013. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Mire a válaszok végére értem elfelejtettem, hogy a kérdés kimondottan kistestű kutyákra vonatkozott :D bocsi
2013. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!