Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott a kutyátok ágyban...

Szokott a kutyátok ágyban feküdni?

Figyelt kérdés
Nem alszik velem de néha felkuporodik mellém és ha unja a banánt akkor a helyére megy!Egy malamutom van egy éves!De nem szemtelen,mert ha azt mondom menj a helyedre,akkor szót fogad.
2013. jan. 10. 11:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez pontosan így van, de nem fogadja el ezt a dolgot.

Írsz neki esetleg? Hátha egy malamut gazditól inkább elfogadja...

Belinkelem a kérdést, aztán meglátod :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3858448-hogya..

2013. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Persze írok neki!Hátha jó belátásra bírom!
2013. jan. 10. 12:53
 13/29 sippara ***** válasza:
Egy éves husky kan, legtöbbször velünk alszik, mikor hol, de leginkább lábnál. Csak engedéllyel mehet fel (bár gyanítom, hogy amikor nem vagyunk itthon, néha feljár), megtanult felkéredzkedni. Egy szóra leugrik és megy a saját kosarába. Szerintem amíg így van, nem lehet gond :)
2013. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nálunk is így van,szólok és megy a helyére!De egy valamit nem értek,miért van az,hogy néha amikor ülök a számítógépnél akkor oda jön felteszi a két mancsát a nyakamba és ölelget,odahajtja a fejét behúnyja a szemét és dörgölőzik!Pedig sokat foglalkozok vele(szerintem túlzásba is viszem néha!)Sokszor ez 10 percig is eltart,hogy a vállamon van a feje és ölelget.Ha pedig ülök a kanapén akkor mellém fekszik és az ölembe hajtja a fejét de el is alszik így!Még a w.c-re is követ!
2013. jan. 10. 13:04
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Szüleim házában élünk, ők nem pártolnák, ha a kutya a hálószobába bejönne, barátom meg azt nem, ha az ágyban velünk lenne a kutya. Pedig olyan finom pihepuha a kis huskym bundája:D
2013. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

De édes :))

Szerintem pusztán ragaszkodó. Ha más lenne a dolog mögött (pl. védene téged, stb), az úgyis megnyilvánulna másban is, ha pusztán ennyiről van szó, akkor csak ennyire szeret téged és nagyon ki is tudja mutatni :)

2013. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Még midig úgy viselkedik mint egy kölyök,pedig 65 kg!De amilyen óriás olyan a szeretete is!Most is az ölemben van a feje! :)ja és mindenki azért csesztet,hogy ivartalanítassam,de miért ha nincs probléma vele!?Feleslegesen nem teszem ki ilyen traumának!Arról nem is beszélve,hogy van tippem kiket kéne ivartalanítani!
2013. jan. 10. 13:24
 18/29 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a malamut kan súlyának felső határa 38 kg. Lásd hogy nem mondok hülyeséget: [link]
2013. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Elhiszem de nekem hidd el,hogy 65 kg és 70 cm a marmagassága!Nem tudom miért nőtt ekkorára!Nem kövér de amikor két lábra áll akkor magasabb mint a párom!Tudom,hogy mekkorára nő egy malamut,de most akkor mi van?Én így szeretem ahogy van!Az orvos csak óriás bébinek szokta nevezni,mivel igen játékos még,de soha nem tesz kárt senkiben még a gyerekekre is vigyáz amikor át jönnek játszani vele!A nővérem gyereke még rá is ül a hátára,de ő nem bánja,ha unja a banánt akkor lefekszik és ki kúszik alóla!És hidd el tényleg ekkora,sokan félnek tőle a termete miatt,pedig csak egy tündér nagy mackó! :)
2013. jan. 10. 16:12
 20/29 anonim ***** válasza:
Abban nem kételkedtem, hogy ekkora, miért hazdunál? Csak simán meglepődtem.
2013. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!