Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott a kutyátok ágyban...

Szokott a kutyátok ágyban feküdni?

Figyelt kérdés
Nem alszik velem de néha felkuporodik mellém és ha unja a banánt akkor a helyére megy!Egy malamutom van egy éves!De nem szemtelen,mert ha azt mondom menj a helyedre,akkor szót fogad.
2013. jan. 10. 11:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

egy pit bullunk és egy havanese-ünk van, a pit aludhat mellettem de a kicsi nem mert hajlamos lehugyozni..

egyébként jobb a kutyának ha ivartalanítva van mert nem lesz frusztrált az ivarérettség miatt és sok betegséget is megelőz.

2013. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hát még én,hogy ekkorára nőtt!Fogalmam nincs mitől,pedig sokan kérdezték,a doki szerint a sok fehérjedús étel lehet a ludas,de azt mondta addig amíg egészséges addig nincs gond!A lényeg,hogy már nem nő tovább!De a kaja mennyiség az orbitális amit meg tud enni,persze csak módjával!Most jelenleg akanával etetem,erre álltunk rá!De ő állandóan éhes,na de melyik kutya ne pitizne amikor tudja és látja,hogy ebéd van vagy vacsora! :)
2013. jan. 10. 16:20
 23/29 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van az ivartanítással kapcsolatban,de én nem vagyok híve ennek!Eddig nincs gond ezzel,remélem nem is lesz!De ha nem muszáj én nem csináltatom meg.
2013. jan. 10. 16:24
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha velünk aludhatna mi a kis argentin dogokánk, de sajna nála kőkeményen be kell tartanunk a falkavezérséget :( Ezvan :(

Régen megengedtük neki, hogy velünk aludjon: hát igen, alig fértünk el, de olyan jó volt a puha pofájához félálomban bújni. :)

2013. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Egy egészséges kutyus mindig éhes :)


Raksz fel róla fotót?

Ide fel tudod tölteni, aztán belinkelni:

www.kepfeltoltes.hu

2013. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 ratata ***** válasza:
igen szokott a sajátjában:).én sem fekszek az övébe.együtt a hintaágyban szoktunk dögleni.én kinyújtózva ő meg a fejét az ölembe rakva.a malamut szért durva ágyban a legmelegebb bundájú kutyák között van.
2013. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom,hogy nekik a bundájuk meleg!De én imádok hozzá bújni!:)És mivel a kanapé az ő helye,hát igen szoktam ott is fetrengeni! :) Egyébként tiszta és lehúzható a huzata!Látnád mikor meglátja,hogy a kanapéra ülök,mármint a helyére,na akkor szökdécslve rohan oda és már veti is magát hanyatt és szinte rám mászik,na akkor már szuszókázik is!Sajnos régebbi képeim vannak de rakok fel párat ide!
2013. jan. 11. 04:51
 28/29 A kérdező kommentje:
[link] Itt 9 hetes a drágám,remélem látszik!
2013. jan. 11. 04:59
 29/29 A kérdező kommentje:
[link] Itt 4-hónapos a malamutunk!A német juhász 5-éves!
2013. jan. 11. 05:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!