Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti fel tudtok készülni a...

Ti fel tudtok készülni a kutyátok halálára?

Figyelt kérdés
Pontosabban arról lenne szó,hogy ha eljön az idő és nagyon öreg és az orvos úgy látja,hogy ne szenvedjen tovább,és el kell altatni,akkor ti hogyan tudtok megbírkózni a feladattal?Sajnos nemsokára itt az idő a kutyámnak,hogy dönteni kell,de olyan rohadt nehéz,persze addig amíg az orvos nem javasolja,addig mindent megteszek érte,hogy könnyítsek rajta!16-éves német juhász,szuka!Ja és a szomszéd szemétségből még fel is jelentett,hogy nincs chip,meg nincs ivartalanítva!Könyörgöm,nem is lehet ennyi idősen a másik fölöslegesnek tartom belé a chippet,mivel alig bír menni!Az állatorvos is azt mondta,ne tegyük még ennek is ki,hiszen az injekciót is nehezen viseli,nem koboról ő el úgyhogy mondta,ha nem muszáj nem csinálja meg ezzel is óvja,bár tudom ezzel szabájt szeg,de imádja a kutyámat hiszen majdhogynem együtt nőttek fel!Bocsánat a helyesírási hibákért de gyorsan írtam!
2013. jan. 11. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a komondorom 12 éves volt, mikor elaludt magától. Egy hét alatt fokozatosan leépült. A doki mikor kijött adott neki injekciót, olyan 3 napig jól volt, de utána visszazuhant ugyanabba az állapotba. Mielőtt elaludt, előző estén már úgy voltam vele, hogy másnap elaltatom, mert már nem evett és a vizet sem fogadta el. :( Mégis reggel mikor megláttam... na aznap nem mentem dolgozni, és még 1 hétig teljes letargiában voltam. Pedig tudtam hogy ez be fog következni.


A spánielem is 12 évesen hunyt el. Volt egy emlő daganata 8 évesen, kiműttettük. Rá négy évre 3 nap alatt egy újabb nőtt neki, ami ki is fakadt. Sajnos rá a doki mondta, hogy el kell altatni. Na arra még felkészülve se voltam...


Az egészből azt akartam kihozni, hogy így hogy láttam a komondorom fokozatos leépülését, könnyebben el tudtam fogadni, hogy itt fog hagyni :( Nem úgy mint a spánielemnél, hogy hirtelen el kellett altatni :(


Nagyim a 18 éves! tacskó keveréknek berakatta a chipet. Szegény kutyus alig bír menni, mindig orra bukik, de hamarabb kint van a kapunál ugatni, mint az 5 éves keverék. Tényleg lehet rajtuk látni hogy mikor boldogtalanok, és mikor akarnak már tényleg meghalni.

Én össze tudom hasonlítani, mert a komondor már tényleg kívánta a halált, csak az én önzőségem tartotta életben :(

2013. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Részvétem a kutyusok miatt!De nagyon úgy látom,egy születésre jobban felkészül az ember,de gy halálra nem lehet az így is úgy is nagyon fájdalmas!Kitartás nektek akik átestetek rajta...... :( Köszönöm a hozzászólásokat!
2013. jan. 13. 03:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!