Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek ivartalanítva van a...

Nektek ivartalanítva van a szukátok/kanotok?

Figyelt kérdés
ha igen miért? ha nem, azt is írjátok le miért?
2013. jan. 11. 19:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%
Én a motiválhatóságon kívül nem vettem észre semmi változást más kutyákkal való viselkedésben sem meg úgy egyébként sem. Mondjuk ő a műtét előtt is barátságos volt.
2013. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
74%

Kankutyám van és ivartalaníttattam, amióta ivartalanítva van azóta nem agresszív más kutyákkal, és lenyugodott...

tacskókeverék és most 8 éves

2013. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
53%
A kan igen, a szuka nem. Alapból nem akartam ivartalaníttatni, de mivel ellenkező neműek, ezért muszáj voltam. A kant egyszerűbb ivartalaníttatni, kisebb beavatkozás, ezért emellett döntöttem.
2013. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
54%
Annyi változást vettem észre a kan kutyusomon, hogy kevésbé domináns más kutyákkal, de nem múlt el a dominanciája, csak csökkent. Bár lehet, hogy ez annak tudható be, hogy megtanultam normálisan kutyát nevelni:)
2013. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%

2 bullterrier szuka,mindkettő ivartalanított.

Egyikük szaporító ketrecben tartott,agyonelletett "selejtje",már nem hozott pénzt,útilaput kötöttek a talpára.Mondjuk nem járt túl rosszul:ketrec helyett most a férjem mellett alukál nyakig betakarva a meleg szobában,annyi dolga van,hogy élvezze az életét.Napi kétszer jó kaját kap,naponta nagyokat sétálunk,játszunk.A másik 6 hónapos korban,első tüzelés előtt lett műtve.A viselkedésük egyébként nem változott.

Hogy miért lettek megműtve?Hogy a véletlen szaporulatnak még a lehetőségét is elkerüljük.

2013. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
74%

2 éves szukám van,első tüzelése után ivartalanítattam mert nem vagyok tenyésztő,nem akartam hogy gennyes méhgyulladása vagy petefészekcisztája vagy bármi ilyen gondja legyen.Meg ugyan kinek hiányzik hogy összevérezze a lakást és környék kutyákat megbolondítsa folyton?

Rutin műtét,pár óra alatt megvolt,hazahoztam köszöni jól van semmi változás nem volt rajta.

Talán annyi étvágya jobb,előtte mindenen fintorgott bár most se egy evéskirálynő..

2013. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Menhelyről hoztam szuka kutyust kan mellé. Hallani sem akartak róla, hogy kan mellé ivarosan ideadják. Semmiben nem változott a viselkedése, ugyanolyan bohókás, nincs elhízva sem, szép izmos. Ami nagy pozitívum, hogy nem tüzel, így nem szökdösik el emiatt(hajlamos rá), plusz kizártuk a méhgyulladás lehetőségét is.
2013. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
70%

Ivartalanítva van a lány kutyám. Kiskorban volt a műtét, ivarérés előtt, így észre se vette, hogy történt vele valami.

Ő előtti kutyám emlőrákban pusztult el, akkor sajnos nem tudtam, hogy megelőzhető lett volna. Most, hogy már tudom, megelőztem.

2013. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 ratata ***** válasza:
61%
nem egyrészt nem fér bele a költségvetésbe ( a diszplázia műtét és kezelések felemésztették a kutyus kereteit) másrészt képes vagyok arra hogy VIGYÁZZAK rá:magyarul kutyabiztos a kerítés és póráz nélkül nem mehet a kapun kívülre.ja és kan
2013. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
74%

3 szukánk van, ebből 2 már ivartalanítva, a 3. tavasszal lesz. Nem akarom a fölösleges betegségeket, szenvedést egyiknek sem, fölös kiskutyákat a menhelyre és menekülni az önsétáltató kanok elől..

Nem változtak semmit, illetve a nagyobbik először kicsit meghízott, de lefogyasztottam, a másik meg képtelen meghízni. És ha kanom lenne ugyanúgy ivartalaníttatnám kérdés nélkül:)

2013. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!