Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek ivartalanítva van a...

Nektek ivartalanítva van a szukátok/kanotok?

Figyelt kérdés
ha igen miért? ha nem, azt is írjátok le miért?
2013. jan. 11. 19:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
36%

hát, attól függetlenül, hogy ezt csinálja(mármint minden kant meghág) teljesen elismer, mint felette állót. Sportolunk, a kapcsolatunk 100%-os. és, nem nem túlzás. nem kevés munkám van a kutyámban.

amúgy, te arról még nem hallottál, hogy a kutyák egymást közt eldöntik, hogy ki az aki "feljebb áll a létrán"

minden kutya, amikor találkozik megismerkednek, és igen sokszor lerendezik egymás közt, hogy ki az aki a másikat követi, és ezt nem csak a saját kutyámon látom, és nem a hétköznapokon, hanem versenyeken is.

én igen vicces, amikor egy kb kétszer akkora kutya hanyatt vágja magát az enyémnek(holott az enyém nem agresszív) és ledominálja ilyen formán. teljesen nyugodtan, hang nélkül lezajlik ez a párbeszéd köztük, kb fél percig elvannak, és utánna már minden megy normálisan, de pl futtatón ez után ha eldobom a labdát, mindig az enyém veszi fel ,és hozza vissza

2013. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen. Kicsit dominánsabb lett de ezt csak én veszem észre.
2013. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
76%

Labrador kanom 7 hónaposan lett ivartalanítva. Nincs elhízva. Ivartalanítás előtt sem volt domináns, szóval ez nem hinném, hogy befolyásolta.

Kedves, nyugodt kutyus.

Jobb érzés, hogy tudom, így nagy eséllyel kerülhet el később betegségeket, ezért is lett ivartalanítva.

Egy dolog van, ami néha zavaró: egy két neveletlen kan folyamatosan ráugrál, a gazdák nem szólnak, így nekem kell letiltanom az ő kutyájukat...

2013. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is még kicsi korában- fél évesen lett ivartalanítva. Élenk és semmi baj nincs vele. Szerintem jó dolog- 1. nem tuzel így nem ugrálnak a kóbor kan kutyák a kerítés mellett.

2. Mivel sok kutyával találkozik- kutyaiskola, ismerosok nem kell rá vigyázni.

3. rengeteg nemi betgségtol megovom... Szerintem így neki is konnyebb...

2013. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!