Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy komondort...

Szeretnék egy komondort venni, újabban elkezdtem horgászni és szeretném ha a kutya elkísérne bicikli mellett. Mennyi idős korától lehetne bicikli mellett kocognia? Már ha a komondort szokták egyáltalán bicikli mellett futtatni.

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 20:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

HÁHÁ! :):):)

Úgy látszik a fentiek is úgy akarják hogy komondorom legyen ma délelőtt munkából hazafelé találtam egy sovány,kis sáros szőrlabdát aki először megijedt tőlem de egy két kedves szótól beadta a derekát és csakodajött hozzám a kocsiban volt még egy kis megmaradt kajám amit melóba nem ettem meg oda adtam neki és utána már jött utánam mint ha hozzám lett volna kötve.Felvettem Pamacsot most már így hívják:) Körbe csöngetgettem a környéken hátha tudja valaki,hogy kié de senki nem tudta honnan pattanhatott meg.

Nem volt szívem ott hagyni így beraktam a kocsiba.

Jól néztünk ki egy koszos festő meg egy koszos kutya két "tróger" :)

Hazaértünk megfürdettem aztán rájöttem hogy ez egy fehér kutya :D

Megtörölgettem megszáradt aztán látom hogy ez egy bolyhos kiskutya először nem is kapcsoltam utána pedig rájöttem,hogy hupsz b@sszameg! Ez egy komondor hát nem kell mondanom fülig ért a szám!:D

Délután levittem pár utcával arrébb ahol egy öreg bácsinak két nagy komondora van nagyon kedves volt beengedett a kapun de előtte legyintett egyet a kutyáknak és abba is hagyták az ugatást.

Megittunk egy rövidet hozzá teszem nem vagyok nagy alkesz de nem akartam visszautasítani és elbeszélgettünk a kutyákról és leigazolta tényleg komondort találtam.

Adott pár tanácsot kutyával kapcsolatban,meg persze a házi pálinkával kapcsolatban is és azt mondta ha bármi probléma van Pamaccsal mennyek át nyugodtan és segíteni fog.

Kezetfogtunk megköszöntem aztán továbbáltunk.

Viszont a végén beégtem kicsit amikor becsuktam a kaput aztmondta ha mégegyszer le Janibázom eltördeli az ujjaimat közben kacagott egy nagyot és mondta hogy Bélabának hívják.

2013. jan. 14. 22:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Haha, ez nagyon jó kis történet! Jót mosolyogtam rajta:) Sok sikert és örömet a kiskutyához. Mi lesz a neve?
2013. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

kispalikee

Pamacs lett a neve.

Van egy kis koszlott kóbor macska ami néha néha beugrik a kertbe hátha kap egy kis kaját mindíg adok neki valamit enni,de most nagy meglepetésben volt része mert most nem enni kapott hanem Pamacsot :D Pamacs jól megkergette a macska meg azt se tudta merre szaladjon :D

Most még bent alszik a házban hogy szoklyuk egymást egyébként biztos lehetett gazdája mert nagyon barátságos és nem fél a zajoktól sem.

Ma is meló után körbe kocsikáztam a környéken,de nem láttam sehol plakátokat,hogy keresnék.

Elvittem délután állatorvoshoz megnézte hogy nincs e benne csipp,de nem talált.

Holnap meg kapja az első oltást is.

2013. jan. 15. 21:01
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, az tök jó, hogy nem egyből kihajítod a kertbe, kell is neki idő, hogy hozzádszokjon.
2013. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!