Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff etetés, mi lehet a baj?

Amstaff etetés, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos Amstaffom, úgy gondoltam hogy veszek neki egy jó minőségű tápot. Vettem neki egy Brit premium junior medium tápot, elkezdtem etetni vele a megadott mennyiséggel és a volt 20kg-ról lefogyott majdnem 19kg-ra kevesebb mint 1 hét alatt. Szerintetek ez mitől lehet?

2013. jan. 13. 20:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

-Eddig Dog Chow puppy-val etettem, de az nem jött be mert inkább nyújtotta a kutyát.

-Szín húst nem kap, csak pulykanyesedéket.

2013. jan. 29. 20:30
 12/12 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem törzskönyves,semmi garancia rá,hogy úgy fog kinézni,ahogy a standard előírja.Ezt is vedd figyelembe.Továbbá 6 hónaposan vannak a fejlődésük "csúcsán" ilyenkor kellene a legjobb tápanyagot kapniuk.A pulykanyak jó,de én is raknék mellé valamilyen húskészítményt.Akár hentesnél vásárolt húst,akár 100%-os konzervet.Persze,ezzel sem kell túlzásba esni.


Nekem mentett staff jellegű kutyám van.Ő 28 kg 2 éves.Minimális eltérése van a standardtől,de nekem nem ez számít.


És az valóban igaz,hogy a tápokon szereplő táblázat,csak útmutató inkább,mint pontosan betartandó étrend.


Széklete rendben van?

Hányszor ürít egy nap?

Állaga,színe?

Szőrhullás? Korpásodás?

Kedvtelenség?

2013. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!