Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! Van egy 7 hónapos amstaff...

Robszen kérdése:

Üdv! Van egy 7 hónapos amstaff kutyám. Fül ragasztás?

Figyelt kérdés
Az a "gondom", hogy feláll a füle mint egy denevérnek, még ha alszik is. Kiskorában nem vágattam, mert nem vagyok hive a csonkitásnak. Leragasztásrol hallottam, de nem tudom hogy ragasszam le!? Ha valaki küldene képet a leragasztásrol vagy lekötésröl, megköszönném

2013. jan. 13. 21:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Szép kutya mindkettő :)

Ragasztom,nem adom fel...Hátha csak egy kicsit lekonyulna :)

Állatorvos vágta a tiednek vagy valami "szakember"???

2013. jan. 21. 07:44
 22/24 anonim ***** válasza:
nekünk állat orvos vágta de nem tudom vagy elszúrt valamit mert nem tudom miért nem áll be 3 hónapos kora óta:((Hiába kötözgettük tamponnal ragasztottuk le a feje mellé semmi:(((
2013. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

De ugy látom zozonrg,a te kutyád füle nem állt fel ennyire,mint az enyém...

Ismerősömét is orvos vágta,már 12 éve és neki is ilyen a füle....

Sajnos nem minden orvosnak jó a munkálya!Mint ahogy az ember orvosoknak sem...

Aranyos ő igy is ;)

Egészséges legyen az a lényeg

2013. jan. 21. 10:35
 24/24 zozonrg ***** válasza:
Azért nem állt fel neki,mert én már láttam az arra utaló jeleket,hogy állni fog és akkor ragasztani kezdtem.De én is csak 6. hónapos korától kezdtem el és türelmes "munkával"kiváltam míg beáll neki a standard szerinti rózsafülbe.
2013. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!