Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan gazdi akinek a...

Van itt olyan gazdi akinek a kutyusa diszpláziás?

Figyelt kérdés
Nekünk ma derült ki hogy diszpláziája van és nagyon szeretnék neki segíteni hogy ne fájjon és hogy ne legyen sánta, kaptunk az orvostól fájdalomcsillapítót, azt szedi meg majd venni kell neki porcerősítőt is, de nem tudom hogy élhet-e úgy hogy ne érezze a fájdalmat, a műtétet el lehet végeztetni?Sajnos mi a 3.on lakunk és minden nap lépcsőznie kell de próbálom mindig felvinni meg lehozni de nem egyszerű mivel 19kg.:( Ja és golden retriever 8hónapos.

2013. jan. 16. 16:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

17:39 Arról a műtétről én is olvastam és ha lehet azt szeretnénk elvégezni de persze nem mi döntjük el hogy kell-e.:)


17:41 ezt az oldalt ajánlotta az orvosunk is, már mindent megnézegettem rajta.:)

2013. jan. 16. 17:46
 12/18 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy most derítsétek ki, milyen állapotban van a csípője, mit kell vagy lehet vele csinálni, mert őszre a HMO-ból gyakorlatilag már kicsúsztok.....
2013. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a netboard csípő dp csoportját!

[link]

2013. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, most sajnos egy csomót költöttem rá mert még a chippet is megkaptam meg a veszettséget is úgyhogy ha elviszem röntgenre akkor az csak jövőhónapba tudom, de mihamarabb megpróbálom elintézni és remélem hogy minden sikerülni fog.:)
2013. jan. 16. 18:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Luposant legolcsóbban a fressnapf-ba lehet kapni, 600g 7000 ft kb 4 hónapig elég.
2013. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd akkor azt is veszek.:)
2013. jan. 16. 18:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Rákérdeztem, hogy mi az amit fizikális vizsgálatkor néznek, mert nem hagyott a dolog nyugodni. Ortolani-jelnek hívják, fiatal kutyáknál kiváltható egy kattanás a csípőízületben, ha baj van.
2013. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp ortopéd szakorvoshoz menj, mert ezen múlik most a kutyád következő 10-12 évének minősége.
2013. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!