Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szólnak be a kutyások?

Miért szólnak be a kutyások?

Figyelt kérdés

Ma neveletlen volt a kutyám, nem jött a behívásra mert belemerült a játékba. Odamentem, megrángattam és lenyomtam a földre, hogy ébredjen már fel, ha hozzá beszélek. Tudni kell h a kutyám egy hisztigép, ha egy nagyobb kutya csak mellé lép ordít mint akit kínoznak, hát még ha én hozzányúlok... na most is ezt csinálta mint egy kis fürdős k-rva sikítozott, a legcifrábban ahogy csak bírt (huhúú de fájhatott neki én szadista)

odajön egy külföldi csaj(a kutyái a szélrózsa minden irányában voltak, behívni képtelen, ugráltak stb, de arra volt ideje, h beugasson), azt mondja; "na szerintem ennyi elég lesz"

Who cares?... nektek is volt már ilyen, hogy beleszóltak a nevelésbe olyanok, akik még a kutyád nevét sem tudják?

Nevelni kell, mert ha egy ilyet megtorlás nélkül hagyok, akkor azt hiszi ő a jani... sajna sokan nem értik.



2013. jan. 16. 17:34
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
82%
Na jó, látom gyülekezik a válaszolók alja. Kár, hogy ennyire romlik a színvonal. Verni a kutyát...
2013. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
14%
Hol vannak ebből a kategóriából a normális gazdik??
2013. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
92%
Értem tehát a kutyád játszott nem jött be ezért oda mented és megmutattad milyen kemény vagy... Elmondok neked valami te voltál a hülye hogy ki akartad hívni a kutyát játékból.. Ha nem megy és nem megy akkor nem erőltettem.. oda megyek kizökkentem finoman és utána hívom be. A földrenyomást meg felejtsük már el.. túl sok értelme nincs azon kívül hogy nekünk embereknek keményen néz ki.. Alfa gördítést a farkasok alig csinálnak.. nem is jellemző csak 1000ből egy esetnél.. Mi emberek találtuk ki hogy ez ér valamit de már 100* meg lett vétózva.
2013. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
75%
18:03 Hisztis kutya nincs. Az emberek szoktak hisztizni. Az én kutyám pl azért vonyít lelki sérült. Erről ennyit. És semmit sem hagyok rá, az viszont elég béna aki csak fizikai agresszióval tud egy kutyát megfegyelmezni egy ilyen kis bűnért. Igen, az hogy elmerül a játékban megesik, senki sem tökéletes, sem ember sem állat, főleg ha fiatalabb.
2013. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
24%
18:03 ja és még megsúgom, hogy valójában túl szigorúnak tartanak, és hogy nem 1 hanem 3 kutyával szoktam általában póráz nélkül közlekedni, tehát valószínűleg rossz helyen próbálkozol mert minden vagyok csak következetlen nem ^^ Az pedig szimplán szánalmas, aki személyeskedik minden információ nélkül hogyha nem tetszik neki amit más mond, de értelmes érve nincsen....
2013. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

Kedveseim! A kutyám nem szimplán játszott, de látom nektek 100%os info kell, hogy ne hordjátok le az embert.

Nem játszott, hanem elszaladt az úttest felé, otthagyva a kutyát amelyikkel játszott. Nem szokott ilyet csinálni, ezért is akartam rövidre zárni a témát. Nem fáj az ő lelke, csak azt hiszi, kis vinnyogással az van amit ő akar, vagy nem akar. (sajnos a párom rombolja a munkámat az állandó babusgatással)

engem aztán k*rvára nem érdekel kit zavar h vonyít, csak sztem az, ha 3 másodperc erejéig nyivákol nem főbenjárő vétség, ezért sem értettem miért jön oda pattogni az a külhoni. Nem beszélek róla "rossz" felhangon, csak beleborzongok, és dühös vagyok rá, h akár autó is jöhetett volna.

Fél éves a kutya, eddig mindig egy szóra jött, 8 hetes kora óta gyakorlok vele mindenfélét (amióta hozzám került)

és fajtáját megcáfolva nagyon engedelmes.Ma nem tudom mi ütött belé, de remélem tanult a leckéből. Mellesleg nem ölöm a kutyám, egy grabancrángatás és földre nyomás = megpöccintem a nyakánál és hátra fekszik rögtön mert megadó. szerintem ez nem szadista módszer... gratulálok emberek. bár én vagyok a hibás mert nem így írtam le.

No lehet ebbe is meg mindenbe belekötni! A reálisan látóknak köszönöm! Nektek ment a zöld!

2013. jan. 16. 18:24
 17/57 A kérdező kommentje:
egy beagleről van szó (ez kimaradt)
2013. jan. 16. 18:26
 18/57 anonim ***** válasza:
92%

Eláruom kedves gazdik:

Az anyakutya is úgy neveli a civakodó kiskutyákat, hogy a grabacánál fogva félreteszi őket. Én pozitívan nevelek, jutalomfalattal, klikkerrel, de ha a kutyám elrohan a fenébe, hívom, és nem jön, kicsit "megtépem", és utána hívom. Én se szeretem, pl a kutyasulinkba lévő őrző-védősöket, akik mint a barmok, úgy ütik a kutyát, és jutalomfalatot aligha kapnak. Én is csak akkor tépem meg a kutyáimat, ha nem jön vissza, ami ma már elő sem fordul. Vagy volt egy dominánsabb kutyám, és ha morgott más kutyákra, akkor Őt is leszidtam. Ne úgy tessék elképzelni, hogy halálra kínozza az illető a kutyát. És ha nem jön vissza, akkor se agyontépem, hanem kicsit meghúzom a nyakbőrét. Inkább, minthogy a kocsi elé fusson, egy macska után. talán a szöges, vagy az elektromos nyakörv jobb? Az aztán abszolút állatkínzás, de az, hogy a grabancánál megneveled, az nem az. Ti vagytok a tudatlanok, ha a kutya még csak vissza se jön, és inkább kergetitek, amit az fogócskának hisz.

Kérdező: Ezt viszont rosszul csináltad, ugyanis azt tanítottad meg neki, hogy ha Ő vidáman játszik leszidod. Finoman ki kellett volna zökkenteni ebből a helyzetből, lehet, hogy nem is hallotta, mikor hívtad. MINDENKINEK AJÁNLOM: www.egyikkutyamasiknem.hu itt nézzétek meg az adásokat.

2013. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Igen lehet, de én is megrémültem h b*sszus csak autó ne jöjjön... de már így esett. Akkor sem értem miért szól bele a másik...
2013. jan. 16. 18:36
 20/57 anonim ***** válasza:
73%
Bocs de vannak hisztis kutyák nekem is jutott belőle. Elöfordult hogy megált félig melletem és nem vettem észre, ahgy fordultam picit meglőktem mire éktelen sibalkodásba kezdet. A futtatón mindenki úgy nézett rám mint egy szadistára nekem meg égett a képem. Nem egyszeri eset nálla sajnos, akikel együtt sétáltatok már csak nevetnek ilyenkor. Van hogy az is elég ha egy másik kutya elfut mellete, belelép az aurájába:-)
2013. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!