Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szólnak be a kutyások?

Miért szólnak be a kutyások?

Figyelt kérdés

Ma neveletlen volt a kutyám, nem jött a behívásra mert belemerült a játékba. Odamentem, megrángattam és lenyomtam a földre, hogy ébredjen már fel, ha hozzá beszélek. Tudni kell h a kutyám egy hisztigép, ha egy nagyobb kutya csak mellé lép ordít mint akit kínoznak, hát még ha én hozzányúlok... na most is ezt csinálta mint egy kis fürdős k-rva sikítozott, a legcifrábban ahogy csak bírt (huhúú de fájhatott neki én szadista)

odajön egy külföldi csaj(a kutyái a szélrózsa minden irányában voltak, behívni képtelen, ugráltak stb, de arra volt ideje, h beugasson), azt mondja; "na szerintem ennyi elég lesz"

Who cares?... nektek is volt már ilyen, hogy beleszóltak a nevelésbe olyanok, akik még a kutyád nevét sem tudják?

Nevelni kell, mert ha egy ilyet megtorlás nélkül hagyok, akkor azt hiszi ő a jani... sajna sokan nem értik.



2013. jan. 16. 17:34
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
És nem mondom, hogy mindent jól csinálok, de igyekszem, és ha valaki azzal vádol, h nem szeretem a kutyámat, és az fél tőlem, meg amiket itt összehordott az egyik válaszoló... na akkor én sem vagyok kedves.
2013. jan. 17. 10:53
 42/57 anonim ***** válasza:
82%
Én is fegyelmezem a kutyámat.. csak még egyszer se szólt senki érte... Vajon mi lehet a különbség? :O
2013. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
Jó környéken laksz. :) Engem már azért szidtak, hogy rá mertem szólni a kutyára valamiért...
2013. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Diesel23... a különbség az, hogy milyen emberekkel találkozol. Nem anyázok a kutyámnak fegyelmezés közben, de úgy sejtem arra gondoltál, hogy valami nagyon kritikán aluli módon teszem. Te is belekötsz akár az élő fába.

Vagy szerinted, attól, hogy te nem találkozol önjelölt zsenikkel akik bepróbálkoznak, más sem találkozhat? Vagy te neveled annyira jól a kutyádat mint senki más (: ? Mert akkor elnézést.

2013. jan. 17. 13:12
 45/57 anonim ***** válasza:
78%

Nem arra gondoltam hogy nem visít a kutyám látványosan nevelés közben, egyébként meg ott ahol már több ember szól valami tényleg nem biztos hogy frankó erre próbáltam kilyukadni.. De tök mindegy te biztos jól csinálod amit csinálsz az véletlen se lehet hogy a kutyád érzékenyebb az átlagnál és nem úgy kéne viselkedni vele? áá nem biztos hogy nem..


És elég sok felé szoktam sétálni a kutyával nem csak a környéken.. Több parkban is megforulunk a x és xviii kerületben. Népligetbe is szoktunk menni városliget be stb.. tehát eléggé tág a kör.

2013. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
71%
a nem után vessző van ^^
2013. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Igen, de ez Debrecen. Másrészt, már megint cinikus vagy és provokálsz, ahelyett, hogy ezt az energiát arra fordítanád, hogy felfogd amit írok. A kutyám nyávogása miatt a legutolsó esetnél szólt be (szerintem jogtalanul) a külföldi lány, a többi eset meg egyszerűen kriminális, hogy bárki szóvá teszi egyáltalán. Mondd, te amúgy tudsz olvasni? Hol láttad azt, hogy vonyít a kutyám mert annyira érzékeny? Ne legyél már te is olyan mint a többi birka, aki csak mondja mondja és nem olvas, egyéb témákhoz olyan normálisan bírsz hozzászólni nem hittem volna, hogy te sem vagy más.
2013. jan. 17. 13:37
 48/57 A kérdező kommentje:
pontosabban hol olvastad, hogy mindig vinnyog, és ezért szólnak be? Én csak azt mondtam, hogy hisztis, mert így próbálja elérni amit akar.
2013. jan. 17. 13:38
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

"Odamentem, megrángattam és lenyomtam a földre, hogy ébredjen már fel, ha hozzá beszélek. Tudni kell h a kutyám egy hisztigép, ha egy nagyobb kutya csak mellé lép ordít mint akit kínoznak, hát még ha én hozzányúlok"


Ebből az jön le. Lehet én értelmeztem félre.

2013. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Persze, hisztis :D pl, ha játszani akar, hozza a labdát és ha nem figyelek rá (mert nem ő határozza meg mikor játszunk) képest ülni a labda mellett és nyüszögni, ha nem figyelek oda, van hogy a párom megsajnálja és dobálja neki. Ha akart valamit, bármit ezt csinálta sokáig. Szerencsére már leszokóban van. De pl játéknál, ha megijed, átugrik felette egy nagyobb kutya akkor is sikítozik, de csak egy pillanatra, aztán már megy is játszani. De emberek ne lovagoljunk már minden félreértelmezett szón, és ne vonjunk már le mindenféle morbid következtetést.
2013. jan. 17. 14:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!