Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtolás, meghajtás?

Megtolás, meghajtás?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem. Sok válaszban olvasom, hogy jó módja ez a behívás megtagadásának büntetéséhez, de nem tudom mit kell csinálni, hogy hajtod meg, megkergeted vagy mi

2013. jan. 17. 15:05
1 2 3 4 5
 41/43 Szilvi & Argos ***** válasza:
80%

"Persze a kutyaképzés tisztelendő szakma. Sok feladat van, ahol fontos a kutya fegyelmezett képzettsége, vagy ahol akár élet-halál kérdése."


Ebből nekem a szolgálati és egyéb munkakutyák jöttek le :)

2013. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
48%
nem ez baj lásd be!!!! itt osztogatják a tanácsokat , ami általánosságban van leirva, azt sem tudják, hogy a kérdező kutyája milyen????? Igy lehet szépen tönkretenni az amugy is labilis kutyát!!!!!!
2013. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
92%
Csak egy tanácsot osztogat mindenki, hogy ne csináljon senki ilyen büntetést, amíg fel nem készült rá, amíg nincs elég tapasztalata és tudása.
2013. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!