Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek a többi kutyafajtát?

Figyelt kérdés

Vannak itt ezek a kérdések. Egyik véglet: yorki, bolognese. Másik véglet: amstaff, kaukázusi. Meg van még a border.

Miért nem keres senki dalmata, skót juhász, erdélyi kopó, drótszőrű vizsla, bobtail, ridgeback, uszkár stb. kennelt? Ráadásul most még általában ismert fajtákat is soroltam... Ha valaki szereti a kutyákat, de tényleg, és a személyiségéhez illő kutyát keres, miért nem olyat választ? Tuti, hogy nem a yorki-border-amstaff hármas valamelyike illik mindenkihez, mégis mindenki ezeket akarja...


2013. jan. 17. 21:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze az úgymond "plázacicc" lányok divatból tartanak olyan kutyát amiről fogalmuk sincs hogy kell tartani de mivel menő ezért olyan kell.Persze vannak olyan emberek akik nem divatból tartanak pl yorkiet és nem csurizgatják össze-vissza.

Sokszor látok olyat a városban hogy egy táskában 2 kutya.Na olyankor kap el a hányinger az ilyen emberektől.De aki ért az olyan fajta kutyához annak jó oka van arra hogy tartsa.

Mi mamámhoz 2 keverék kiskutyát vittünk menhelyről (ma már 3 évesek) az egyik szukának a volt gazdája elhanyagolta a szembetegségét és már a bal szemét nem lehetett megmenteni.Persze ott is van két lány a "plázacicc" kategóriából csivavákkal a táskájukban járnak és szegény kutyust amikor viszem sétálni csak a sértéseket kapja mert nem fajtiszta és nincs meg az egyik szeme.De ettől ugyan olyan szép és aranyos kutyus mint a többi. :)

2013. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a többi kutyafajtát (is).

Egy angol cockerem, egy bassetem, és egy vizslám van. Imádom mindet, hiperaktívak. Az első a spani volt, azért mert 6-7 éves koromban láttam először, és beleszerettem, olvasgattam, terveztem, hogy nekem is lesz. Lett.A basset és a vizsla is hasonló karakter, így jól passzolnak egymáshoz is, nem csak hozzám.

2013. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: ők nekem is a kedvenc fajtáim, aranyosak lehetnek együtt. Persze, fajtatiszta, vagy keverék, mindegy. A lényeg, hogy a megfelelő gazdi és kutya kerüljön össze! :)
2013. jan. 18. 23:48
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem is. Volt egy kistestű keverékem is, márciusban lesz két éve, hogy meghalt, idős volt. Nagyon szerettem őt is. Első kutyám volt, gyerekkoromtól velem.
2013. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem addig nem zavarnak a divatkutyák, amíg a kedvenc fajtámat nem tartják divatból (Szibériai Husky). Bár kicsit rettegek amióta a Kutyahideget leadták a TV-be, és nagy volt a nézettsége. A Husky-hoz eleve hozzáértés kell, szívem szakadna meg ha ők láncon végeznék vagy a menhelyen.:(
2013. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!