Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyusok gazdijai!...

Kinti kutyusok gazdijai! Milyen hidegben viszitek be a kutyát a házba? Hány foknál gondoljátok úgy, hogy megengeditek, hogy bennt aludjon? Nálunk mostanában kétszer aludt bennt.

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én nekem is kint vannak a kutyáim ha nagyon hideg ven márn beengedjük a garázsba az se fűtöt de annyira hideg nincs mit kint de a meleg házba nem szabad ki-be vinni mert megbetegedhet tőle ahogy az előző írók is írták ha nincs olyan fűtetlen hely ahová be tudod engedni van egy jó ötletem valami féleképpen borizsd körbe a kutyaházat nejlonnal az szigeteli a hideg ellen valamennyire .

Ja és a kutyaház bejáratára is tehetsz valamit én egy zsákot szögeltem oda úgy hogy a kutya betudjon bújni tőle tehet csak fent rögzítetem oda igy a zsák előre hátra mozogni persze ez csak akkor jó ha a kutyád rájön hogy betud bújni attól a házába.

2013. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!