Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám előtt eljátszom...

Ha a kutyám előtt eljátszom hogy megsérültem és nemjön oda hozzám az rossz?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye a kutya, tudja, hogy csak megjátszottad.
2013. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minek kell ilyesmit eljátszani egy kutya elott?! Ez mi akar lenni, vaalmi teszt vagy mi?!

Hát nem bolond, megérzi, ha igazából torténne Veled valami, de ez az eljátszás... hát ezt nem tudom felfogni, és szerintem a kutyus sem.

18/l

2013. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hülye!
2013. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

vagy csak rosszul színészkedsz :)


amúgy az enyém sem jön oda hozzám. az első trimeszter alatt amikor többször rókázni látott, mindig egy bizonyos távolságból figyelt, nagyon feszülten. láttam az aggodalmat a szemében.

2013. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
xDD de akkor a szüleim kutyái mért nyalták a kezemet meg az arcomat?? még nyüszítettek is olykor
2013. jan. 26. 21:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A te kutyád biztos jobban ismer téged, mint a szüleidé.
2013. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert nem érzi hogy bármi baj is történt volna veled.


Amikor édesanyám meghalt a kutyái melléfeküdtek az ágyra.

2013. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
most kíváncsiságból én is kipróbáltam a kutyámmal, hát túl jó színész vagyok, de többet ilyet nem teszek, úgy megijedt, elkezdett nyüszíteni, meg ugrálni körülöttem, alig tudtam megnyugtatni szegénykémet :/
2013. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kutya még azt is megérzi, ha rákos vagy (méghozzá hamarabb, mint a legmodernebb orvosi műszerek). Azt is, ha cukorbeteg, s nemsokára rohamod lesz. Ezek után én kizártnak tartom, hogy el tudd hitetni vele azt, hogy bármi baj van a testeddel úgy, hogy valójában nincs is. A nagyon érzékeny kutyák egy ilyen színjátéktól persze megrémülhetnek, de biztos vagyok benne, hogy ennek más áll a hátterében... azt mondjuk hiheti, hogy megbolondult a gazdi. xD


Kérdező! Ebben a helyzetben az lenne rossz, ha egyáltalán nem érdekelné, mit csinálsz... mert ugye azért a kutyákat érdekli, mit csinál a gazda. Azért rád néz ilyenkor? Mert ha igen, csak nem megy oda, akkor jó.

2013. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Odanézeget néha demikor szoktam úgy simogatni is akkor őt hidegen hagyja még a farkát esm csóválja (bár ez estefelé mikor a sétálás után 1-2 órával) de a szüleimét megha megsimogatom akkor ugrálnak össze vissza.Az enyém akkor örül hogyha sétálni viszem.Szokott azért néha örülni de az nemtudom miért van,hogyha megyek felé akkor úgy ''behódol'' hogy a hátára fekszik minttha félne.
2013. jan. 26. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!