Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám előtt eljátszom...

Ha a kutyám előtt eljátszom hogy megsérültem és nemjön oda hozzám az rossz?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem félelemből fekszik a hátára ha a gazdinak csinálja ez azt jelenti hogy bízikbenned vagy egyszerűen csak akarja hogy vakargasd a hasát

EZt az én németjuhászom is szokta csinálni hogy hanyatvágja magát hogy vakargassam a hasát

A szüleid kutyái meg azért csóválják jobban a farkukat met ritkábban látnak téged

2013. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
egyszer eljátszottam a kutyámnak, hogy összeesek, és meghalok, ő ennek annyira örült, hogy egyből ráugrott a hasamra, nyalogatta a fejem, de nem mozdultam meg, kíváncsiságból, és ő kb egy perces ostrom után(a hasamra ugrott, és nyalta a képem) fogta magát, odafeküdt mellém, és hanyatt vágta magát, úgy, ahogy én is feküdtem:D hát, mondom, jól van hirtelen feléledtem, de akkor meg ő nem mozdult, elkezdtem vakarni a hasát, és csak utána kelt életre:D nem hülyék, tudja, hogy csak színlelsz, vagy, úgy mint az enyém, játéknak veszi fel
2013. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!