Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen méretű (cm-be) ruhát...

Milyen méretű (cm-be) ruhát vegyek, egy 2 hónapos csivava bébinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok... :)) Teljesen tanácstalan vagyok, sose volt még csivim, így nm tudom a méreteket, de semmi képpen se szeretném ha szorítaná, de az se volna jó, ha "lötyögne" rajta, és könnyen ki tudna bújni belölle... :)) Köszönöm a segítségeteket... :**

#csivava #kutyaruha #kutyaruha méret #fiatal csivava
2013. jan. 27. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed, rápróbálod ;)
2013. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
40%
Mi az a csivava? egy kutya?
2013. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a boltba és próbáld rá, vagy mérd le pontosan és igy menj a boltba. De arra a számits hogy nagyon gyorsan kinövi:-)
2013. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
...és 2 hét múlva vehetsz egy újat....
2013. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos a kutya ruha boltba nm engedték be a csivimet, így nm tudtam rá próbálni... És nem rudom, h hol kell lemérni, sajnos ilyenbe eddig még nm volt részem, így nem tudom... Ti melyik boltba veszitek a rucikat?
2013. jan. 27. 14:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kutyásbolt az, ahova nem engedik be a kutyát? Eszembe nem jutna ilyen helyen vásárolni a kutyámnak.
2013. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretek varratni nekik ruhàt! És ha van a közelben Fresnapf oda minden kutyàt belehet vinni illetve az eladók is nagyon segitökészek! :) Boldog Csivizést! Biztos sok boldog percet fog okozni, legalàbbis az enyémek nekem nagyon sokat okoztak màr!!! :)
2013. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Szia! Merd le a kutyus nyakat,a mellszélességét,és a hata hosszat. De lehet,h most meg minden ruha nagy lesz rá :),én a kutyusnak csak 18cm-es hathossz folott talaltam ruhat. De az nem baj ha 1-2cm nagyobb,gyorsan beleno,a lenyeg,hogy sztrecs anyagbol legyen,es ne legyen szoros!
2013. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Elozo vagyok,elfelejtettem irni,ha meg ilyen pici,ne nagyon vidd le setalni,vagy csak nagyon rovid idore,nehogy megfazzon. Ha rovid szoru,ez plane fontos,mert nagyon keves a szortakaroja,konnyen megfazik. Jo kutyazast!
2013. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok... :)) Köszönöm szépen a válaszokat, igazán hasznosak voltak... :))
2013. jan. 28. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!