Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen méretű (cm-be) ruhát...

Milyen méretű (cm-be) ruhát vegyek, egy 2 hónapos csivava bébinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok... :)) Teljesen tanácstalan vagyok, sose volt még csivim, így nm tudom a méreteket, de semmi képpen se szeretném ha szorítaná, de az se volna jó, ha "lötyögne" rajta, és könnyen ki tudna bújni belölle... :)) Köszönöm a segítségeteket... :**

#csivava #kutyaruha #kutyaruha méret #fiatal csivava
2013. jan. 27. 14:18
1 2
 11/19 ger65 válasza:
Szia! Én itt megtudod nézni a méreteket és ráadásul gyönyörű kutyaruhák vannak ezen az oldalon: www.luludog.hu
2013. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... :)) Tényleg nagyon cukiii ruhácskák vannak... :))
2013. febr. 1. 16:44
 13/19 sippara ***** válasza:
De miért kell egy két hónapos kölyökre ruha? Ki sem viheted még a lakásból! Veszel neki "nappaliba kimenős" meg "pizsama" rucit, vagy mi? Nem baba, könyörgöm, hanem egy KUTYA.
2013. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

mondjuk ezek kész ruhák, de nagyon jó cuccok vannak itt:

[link]

2013. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Dehát most jön a nyár, minek neki ruha? Elég lenne ősszel gondolkodni ezen, és akkor már nem változna a mérete.
2013. máj. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Január óta nem találtál rá ruhát? Vagy most a nyár lábánál miért akarod öltöztetni azt a szerencsétlent? Ezek kutyák könyörgöm, nem kell még a széltől is óvni. Adtak csomó tanácsot, találd fel magad.
2013. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, tudsz olvasni? Januárban még nem élt. Máskülönben én sem értem, hogy 25 fokban minek rá ruha...
2013. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

kíváncsiságból bementem egy ilyen kutyás üzletben, kérdeztem az eladót, mondta vigyem be a kutyát , sikoltva kirohant, pedig se nem próbált ,se nem szolgált ki , és még fényvisszaverős nyakörvet sem adott .

igaz,csupa yorki,meg csivavav volt ott , én meg az 50 kg-os bernimmel mentem :)

persze viccből , de sikerült!

ruhája azóta sincs:)

2013. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Utolsó, tudsz olvasni? Januárban még nem élt. Máskülönben én sem értem, hogy 25 fokban minek rá ruha.."


Mi nem élt még januárban? Te miről beszélsz?

2013. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!