Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tükör vagy Cerberos? Ebben az...

Tükör vagy Cerberos? Ebben az esetben melyik kutyasuli lenne jobb nekünk?

Figyelt kérdés

Örökbefogadott, bulldog keverék nagytestű, felnőtt kutyám van. Nagyon domináns, makacs, agresszív minden kutyával, nemtől és mérettől függetlenül. Már volt komolyabb verekedése is, természetesen győztesként került ki, a másik kutyát nagyon helyben hagyta.


Melyik sulit válasszam?



2013. jan. 27. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne a tanfolyami díjakat nézd első körben, a te kutyád biztos, hogy először terápiás foglalkozásokon kell, hogy részt vegyen, bármely iskolát is választod. Tükör sulinál az árakat az ottani suli terápiás oktatájával beszéld meg, mert asszem ezt ő határozza meg. Ha a kutyaiskola vezetőjével felveszed a kapcsolatot, megadja az elérhetőségét.


A tükör suli igyekszik magát elérhetővé tenni részletfizetési lehetőségekkel. A tanfolyami díj 7*2*1,5 órát és írott anyagokat tartalmaz.


Remélem, sikerül a számotokra legmegfelelőbben választanod . :)

2013. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
És azt meg tudjátok mondani, hogy Miskolcon van-e ilyesfajta oskola? :)
2013. jan. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Miskolcon nem nagyon. Inkább keresd Palágyi András kiképzőt, őt a Cerbi főnöke, Joó Pisti tanította ki :) Házhoz is megy és valami hihetetlenül rendes ember :)
2013. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

A tanfolyami díjakat tök felesleges jelenleg nézned. A terápia meg 2000-3000 ft/ alkalom mindenhol.. legyen az tükör vagy nem tükör iskola. Azért mert csak veled foglalkoznak. Az meg hogy hány alkalom alatt hozzák helyre már csak rajtad és a kutyán múlik. Én őrmezőre járok. Sok kutyán segítenek itt is.


Hozzátenném hogy az első alkalom konzultáció. És mint olyan ingyenes kutyával is.. :)

2013. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%

Én is a tükör suli mellett teszem le a voksot. Sok kemény, nehéz terápiás esetet láttam már kívülről is, belülről is segítőként és még egy olyanról sem tudok, ahol ne javult volna jelentősen a probléma vagy ne múlt volna el teljesen. Persze ha a gazdi komolyan vette.

A Cerberossal nincs tapasztalatom. (Régebben terápiáztunk egy onnan származó kutyát, de persze koránt sem biztos, hogy a Cerbis módszer miatt volt szükség rá.) Érdemes mind a kettő iskoláról, módszerről informálódni, hogy eldönthesd, hozzád melyik áll közelebb.

Itt megtalálod az iskolákat, valamennyi információt a tükör módszerről és történeteket. [link]

2013. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Diesel, neked a konzultáció ingyenes volt Őrmezőn? Mert tőlem elkértek 3000-ret.

Mindazonáltal, a fizetési dolgokkal elég rugalmasak, részletfizetés is opció náluk, de maradjunk a tényeknél: a konzultáció kutyával nem ingyenes.

2013. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Nekem mikor a kicsivel voltunk terápián nem kértek az első alkalomért semmit. Sőt mivel a naggyal akartam menni alapra mondták hogy hozzam el legközelebb őt is megnézik és azért se kértek. Ez most tavasszal volt. Azóta hallottam már máskor is hogy az elsőért nem kellet fizetni. Lehet csak az Ági csinálja így a többiek nem nem tudom.
2013. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi most januárban voltunk, minket is az Ági nézett meg, mindkét kutyát egyszerre.

Nekünk ez volt megbeszélve, erre készültem, úgyhogy nem ezen fog múlni a kutyák takarmányozása. A kérdező tisztázza ezt előre az ottani tükör suli terápiás oktatójával, hogy ne érje meglepetés.

2013. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Érdekes. Akkor mindenképpen érdemes megérdeklődni.
2013. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez valóban érdekes, hogy kért pénzt, én is azt hittem, hogy az első alkalom ingyenes. Lehet, hogy nagyon hó vége volt neki...:S
2013. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!