Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik menhelyről fogadnak örökbe kedvencet?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 09:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mi ugyan nem menhelyről hoztuk a kutyánkat, hanem utcai kutyus volt. 4 hónaposan került hozzánk, addig egy lakótelep lakói gondoskodtak róla. Állítólag valaki látta hogy kocsiból tették ki. Amiért ezt most elmondtam az amiatt van, hogy eszembe jut hogy egy élet! Fajtiszta vagy keverék, mind mind egy élet, mely hálás tud lenne ha törődnek vele. Nagyobb az esélyük a fajtisztáknak abban, hogy gazdákra lelnek, de kérdem én hogy tehet e a keverék arról, hogy olyan amilyen? Így nagyon becsülőm azokat akik menhelyről vesznek magukhoz állatot, de ez nem jelenti azt, hogy megvetném aki nem. Nekem egy lenne a lényeg, minden kedvenc jusson szerető gazdihoz!
2013. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!