Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullt szeretnék venni....

Pitbullt szeretnék venni. Ajánljátok vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
A kis pitbull 2 hónapos(lány), teljesen fajtiszta, oltva és féregtelenítve is van. Jó idegrendszerű kutyus, jó szülőktől. Itthon van egy 6 éves puli keverék fiú kutyánk, meglennének együtt? Régebben a puli egy palotapincsivel volt együtt, vele nagyon jól elvolt, de ő fiú volt. A palotapincsi, ugye termeténél fogva kicsi, ugyanígy megférne egy kis pitbull-al is?

2013. febr. 6. 19:12
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos nincs itthon normális kennel. Még ha adnak is törzskönyvet, én nem vennék olyan helyről kutyát, ahol láncon tartják őket, ott valami nem stimmel, és különben sem kívánom anyagilag támogatni az ilyen tartásmódot,mert nem engedi a lelkiismeretem. Nézd meg a honlapokat, fogod látni miről beszélünk.
2013. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Most kérdeztem a barátomat, nem pitbull, hanem amstaff blue nose. Nagyon veszélyes lenne, ha én egy lány pitbullt szeretnék? Nincsenek láncon tartva.

Itt van a szüleiről egy kép:

[link]

2013. febr. 7. 16:29
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Ezek is amstaffok. Csak rájuk kell nézni, egy pitbull küllemre olyan mint egy izmos vizsla! Sztem maradj az amstaffnál, nekem is az van és lány vagyok, vele is elég nehéz, hát még egy pitbullal, és ne is az expresszen meg ilyeneken nézelődj, mert ott ritkán vannak fajtatiszta kutyák!
2013. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Ebadta.hu-n néztem. Megbízható? Megéri?

Ez a leírása:

"Amerikai pitbull terrier kiskutyák eladók! 1 lány, 1 fiú (a fekete a lány). Remek szülőktől, oltva, féregtelenítve, február elejétől vihetők el. Jó idegrendszerű kutyusok, kiváló táppal indítva. Irányár 20 ezer Ft. Szekszárdon vannak jelenleg, de Budapestre megoldott a felhozatal!"

2013. febr. 7. 16:38
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem, nem 20ezerért nem kapsz normális kutyát. 2 oltás és a chip ennek a 3/4-e,ezek se oltva se chippelve nincsenek. Ne ilyen oldalakat nézz. Normális kutya 60-80 ezernél kezdődik! Ne az legyen a cél, hogy minél olcsóbb legyen. Tudod olcsó húsnak híg a leve...

Ezt olvasd el: [link]

2013. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
76%
Ne vegyél törzskönyv nélküli kutyát, már csak azért sem, mert főleg ezeknél a fajtáknál azt sem tudod, egyáltalán milyen fajta. Ha pit bullt akarsz, akkor pit bullt vegyél (= törzskönyvvel), ne keveréket. Az meg a másik, hogy aki párzó kutyákról képet felrak a hirdetésbe, azzal valami nem stimmel.
2013. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Szó sincs ilyenről. Mielőtt megvenném, előtte feltétlenül megnézném, és meggyőződnék róla, hogy tényleg nem beteg. Akár az eladóval vinném el állatorvoshoz, hogy biztosra menjek. Linkelek róla egy képet. Képen szerintem nincs vele semmi gond, látszik, hogy a szőre is milyen szép tiszta.

Ő lenne az: [link]

2013. febr. 7. 16:49
 28/46 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is pitem van. Tigriscsíkos színű, mindenképp SOKAT olvass, tanulj a fajtáról mielőtt megveszed, KUTYAISKOLA FONTOS!

Amugy nekem SENKI NE JÖJJÖN AZZAL? HOGY M.O.N NINCS PIT! HÜLYE AKI CSAK A TKSAT TARTJA FAJTATISZTÁNAK, BÁR HA MÉGSE HÜLYE A TÉMÁHOZ AKKOR ROHADT IRIGY! :)

Egyébként olcsón tényleg ne vegyél, max akkor ha ez egy baráti ár vmelyik ismerősödtől :)

Xtreme gigant kennel

Raptors Kennel, Ők jó tenyésztők,

Esetleg a Mad Clan

2013. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, végre valaki velem van. Mit gondolsz (kép alapján) szép kutya lesz?
2013. febr. 7. 19:30
 30/46 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előző. HÁÁÁTT azt nem mondanám, de ki tudja...minden esetre az én pitem izmosabb volt 2 hónaposan is.
2013. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!