Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullt szeretnék venni....

Pitbullt szeretnék venni. Ajánljátok vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
A kis pitbull 2 hónapos(lány), teljesen fajtiszta, oltva és féregtelenítve is van. Jó idegrendszerű kutyus, jó szülőktől. Itthon van egy 6 éves puli keverék fiú kutyánk, meglennének együtt? Régebben a puli egy palotapincsivel volt együtt, vele nagyon jól elvolt, de ő fiú volt. A palotapincsi, ugye termeténél fogva kicsi, ugyanígy megférne egy kis pitbull-al is?

2013. febr. 6. 19:12
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani ,de halvány lila gőzöd nincs erről a fajtáról, csak annyi ,hogy tetszik neked a kék szín ami szerinted szürke... Tisztában kell azzal lenni ,hogy ez nem egy puli, itt igen is következetes ámde szerető gazdit kell képviselni aki nem mellesleg falkavezér is! 20ezer ft-ért te biztosan nem kapsz egy fajtatiszta Pitbullt, maximum egy szaporítót támogatsz egy kis pénzzel!! Szóval a kérdésedre válaszolva én nem ajánlom neked ezt a fajtát, bár tudom jól ,hogy az ész érvek semmit nem számítanak mert neked tetszik a külseje a kutyának nem pedig a belső értékek!!!
2013. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
Kedves kérdező! Kezdjük ott hogy igazuk van az ez előtt szólóknak. Magyarországon nem fogsz kapni IGAZI Pit bullt ! Amúgy sem kellene a saját nyakadba varrni szerintem ekkora felelősséget!!! Ahogy olvastam a szempontjaidat, hogy miért esett a választásod erre a fajtára szerintem nem neked való a pit! Nem tudom hány éves lehetsz, de azért érett gondolkodás nem ártana, ha már egy élőlényt magadhoz veszel, gondoskodnod kell róla, stb.. és nem 1-2 évig amíg menő hanem egész életében !!!! Arról ne is beszéljünk, hogy fogalmad nincs erről a fajtáról !!! A tudásod hiányosság pedig nagy bajhoz, balesethez vezethet!!! Gondolom neked is azért kell ez a fajta kutya mert húúú de "kemény" a pit mekkora menő leszel (mellesleg minden hozzá nem értő gyökérnél nagy sláger lett). Ha pedig azért kell, hogy biztonságban érezd magad mellette akkor inkább fogadj testőrt vagy menj el küzdősprotolni :) Manapság ha észrevetted az Expresszen és hasonló oldalakon mindenkinek "Díjnyertes, jó idegrendszerű, gyönyörű szülőktől" származtatott kölyköt árul.
2013. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Miért ne kapna?


Már hazánkban is jelen van az ADBA és egyre több ADBA törzskönyves pit kölyök születik.


Gukk mal:


[link]


Még mindig nem az az igazi pit bull tenyésztő kritériuma hogy van honlapja vagy nincs...

2013. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó igen ezek már pitbullok, de nem is 20ezerbe kerülnek, mint amennyit a kérdező szánna rá sztem, hanem jóval többe. Amik meg az általa nézegetett apródos, expresszes kutyák azokról inkább ne is beszéljünk...
2013. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van, másrészt meg az ADBA előtt is voltak igazi pitek az országban, viszont csak egy szűk kör tudott hozzájutni.


Most ez a kör kitágult, de még mindig nem adnak kutyát boldog-boldogtalannak.


Az expresszes keverékek ezekre a kutyákra csillagászati távcsővel néznek fel...

2013. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Kedves #43 ! Azt az "Igazi" Pit bullt úgy értsd hogy a kérdező árához viszonyítva, azaz 20.000 Ft összegben !!! Sajnálom, hogy nem volt egyértelmű !
2013. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!